ColdZlot 2015 - organizacja dojazdu

jakimś zrządzeniem losu otrzymałem zaproszenie, jeśli ktoś ma jeszcze wolne miejsce i przejeżdża przez dolnyśląsk, to chętnie dołączę, w przeciwnym razie będę musiał odpuścić tegoroczny coldzlot :stuck_out_tongue:

Ja już mam komplet na pokładzie auta wyjeżdżającego z Poznania :slight_smile: Nikogo więcej nie zmieszczę.

 

Fajnie, że będziesz :wink: No ColdZlot coraz bliżej… 

hej jestem mile zaskoczona bo również dostałam zaproszenie… :smiley:

W związku z tym mam pytanie ,czy ktoś przejeżdża przez dolny śląsk i ma wolne miejsca ?

Jeśli tak , to proszę informacje na priv :slight_smile:

dzięki i pozdrawiam

Mile zaskoczonych osób jest więcej :D 

Nie mogę się doczekać kiedy znów Was zobaczę :slight_smile:

 

Drogę na zlot mam idealnie zaplanowaną :smiley: Towarzystwo zacne. :slight_smile:

Powrót też chyba w tym towarzystwie :smiley: … no chyba, że ktoś konkretnie przez kuj-pom jedzie? 

 

 

No to można odliczać :slight_smile:

A wie ktoś może czy Banan się wybiera?

Sądząc po tym, że jego ostatnia wizyta na DP to 25.10.2014 oraz, że w ogóle nie jest aktywny w społeczności (np. na Facebooku) - to raczej chyba się nie wybiera :wink:

 

Odliczanie odliczaniem, ale ja się muszę wykurować, bo oczywiście z okazji rozpoczęcia urlopu dopadło mnie jakieś choróbsko… Ale walczę z tym już od soboty, wiec może się udać :smiley:

Hej,

 

msnet , nie może, a musi! :slight_smile: Dużo zdrówka i do zobaczenia! :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

No pewnie, że do zobaczenia. Najwyżej wszystkich pozarażam :D:D:D

zdrowiej szybko! i lepiej się “hartuj” ,bo na Zimny Zlot jedziesz :smiley: :wink:

Hej,

Tzn. że w hotelu nie będzie ogrzewania? :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Na portalu czy na forum? Bo jak na forum, to najwyraźniej od tego czasu nie zaglądał na forum co nie znaczy, że nie zaglądał na portal.

roobal - i tu i tu. Kolega bardzo an coś się pogniewał i tyle. Osobiście jednak stawiam, że założył drugie konto i z niego nas odwiedza.

Zauważyłem, że pewne inicjatywy przejęły inne osoby, a o nim samym cisza.

 

Tak jak Areh pisze - w obydwóch miejscach najwidoczniej podziękował już :wink:

Tzn. nie jestem pewien, ale bodajże jego przedostatni wpis jest chyba tym z cyklu “pożegnalnych”.

Hej,

Też tak obstawiam.

W przyrodzie bowiem nic nie ginie. :smiley:

Wolny wybór - przecież nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma.

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Może osiągnął cel życiowy - “Być na HZ” i jest spełnionym człowiekiem niepotrzebującym już DP :stuck_out_tongue:

 

Jasna sprawa. Przecież ja nie kwestionuje czy zrobił źle, czy dobrze. Jego wybór :wink:

 

 

 

Kto wie :stuck_out_tongue:

Hej,

Odznaka w profilu, adnotacja na forum przy awatarze i gra. :smiley:

Przecież ja nie sugeruję, że Ty kwestionujesz. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus