ColdZlot 2015 - organizacja dojazdu

Ja jadę z 3miasta. Mam 3 wolne miejsca.

Trasa: BB -> Tychy -> Katowice -> Lubin -> Zielona Góra -> Gorzów Wlkp. -> Szczecin -> Koszalin - z 2 miejsca będą :slight_smile:

To ja się pisze na miejsce z Lubina.

 

Prosiłbym o jakieś szczegóły, gdzie kiedy i jak :slight_smile:

Cyryllo - można rezerwnąć u Ciebie jedno miejsce w dwie strony? Tzn. na 100 % w drodze powrotnej i na 90% w drodze tam

Ruszam z Ustki, przez Słupsk - 4 wolne miejsca 

Około godziny 12-13 będę w Zielnej Górze na batalii sesyjnej.

Z niej planowo ruszam do Hotelu… z tym, że to plan wstępny, bo jak coś się w rozkładówce zmieni, to CZ będę musiał odpuścić. 

Jak można to również chciałbym zarezerwować 1 miejsce w 2 strony :slight_smile:

Hej,

Razem z użytkownikiem M@ster szukamy transportu ze Śląska - generalnie z Piekar Śląskich, ale oczywiście inne miasta też wchodzą w grę. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Owszem.

 

 

owszem :slight_smile:

 

Zostało 1 miejsce  :slight_smile:

Jak nie będę akurat pracował w weekend, to chętnie bym się zabrał z Sulechowa. Jak trzeba, to podjadę do ZG, ale i tak będziesz leciał obwodnicą przez Sulechów na Świebodzin. Niedawno ładną dwupasmówkę wybudowali na odcinku Sulechów - Świebodzin :wink:

@lukasamd jakby @gowain nie miał miejsca, to mogę się zabrać.

Ewentualnie podjadę do Trójmiasta pociągiem i będę kombinował dalej.

Jako że Cyryllo ma już komplet, to ja też pojadę autem. Wyjazd z Pruszcza Gdańskiego, jak będą chętni, to przez Trójmiasto, jak nie, obwodnica. Auto małe, więc mogę zabrać 2 osoby (od biedy 3, ale z małym bagażem, bo właśnie w bagażniku największy problem). Chętnych zapraszam na PW.

Mam jedno w rezerwie. Mam dostać info na dniach czy mikolaj_s jedzie.

W ZG studiujesz ?

Może tym razem uderzę z kimś autem z Łodzi? Dajcie znać, kto zmotoryzowany będzie przejeżdżał przez stolicę polskiego gejmingu ;>

 

Gejingu? A nie źle przeczytałem :stuck_out_tongue:

Głodnemu chleb na myśli? Z Tobą gowain nie pojadę (powiedział ludź wybierający się na zlot ~70 chłopa :> )

 

Z racji sentymentu (:P) czekam tylko na info od Questa, bo On pewnie będzie się decydował do ostatnich dni… a tak to chyba mam pełny samochód - Ja, Quest, Shaki, Wojtekadams - 4 osoby, ale ja i Shaki to robimy razem za 3 :stuck_out_tongue:

 

Bez laski! Znaczy łaski! :stuck_out_tongue:

 

czy ja piszę Twój nick z dużej litery?

 

Bagażnik? :slight_smile:

 

Lepiej brzmi " Klasa turystyczna" :slight_smile: