ColdZlot 2015 - wątek ogólny

Hej,

 

 

ban Dima, ban za narzekanie o jedzeniu. :stuck_out_tongue:

Hej,

To nie takie proste - moderatorom bana dać się nie da. :stuck_out_tongue: A z drugiej strony niech sobie pomarudzą - może czasami trzeba…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jak będzie trzeba, mogę udostępnić jeden ze swoich serwerów na jakiś czas :wink:

To Ty nie wiesz, że jajecznicę powinno się jeść na kolację, a nie na śniadanie? :wink:

No to mamy już drugiego królika doświadczalnego :slight_smile:

Was też budziło darcie “mordek” pawii o 6-7 rano ?

Nie, mnie budził brak śliny w buzi :wink:

 

Współlokator wypił Ci tą wodę co była a każdym pokoju sztuk dwa ?

Hej,

Na drugim piętrze i przy zamkniętych oknach nie było nic słychać. :stuck_out_tongue: A z drugiej strony ktoś o tej porze był jeszcze w łóżku? :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

jeszcze raz Dziękuję :slight_smile: co tu dużo mówić… Było super!  :slight_smile: i miejmy nadzieje do (następnego) zobaczenia! :slight_smile:

Szkoda, że nie mamy wątku “Złote myśli Zlotów”… :hahaha:

Fajnie było zagrać w bilarda :wink:

Hej,

Czemu? Przecież możemy mieć. Zakładamy wątek i gotowe! :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Niestety brak tagów +18 skreśla pomysł na starcie :lol:

Hej,

O tym drobnym szczególe po prostu nie pomyślałem. Ale masz rację i 100% poparcie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Oj jak miło sobie powspominać grę w bilard :P 

:D 

Hej,

A no - to dopiero była integracja pełną parą. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Szczególnie o wycince pewnego środka :slight_smile: I przemyślenia Leydy o hmm … kolorach :smiley:

 

A mina Xyrcon gdy przyszła po kamerę nagrywającą… :smiley:

No właśnie na odwrót :stuck_out_tongue:

Najlepszy był tekst “ja nic nie wiem, dopiero wstałam”.

Panie i Panowie - lepiej jak pewne rzeczy nie wychodzą poza krąg zainteresowanych w nie bezpośrednio.

Ja z innej beczki, czy będziecie udostępniać foty ? :slight_smile: bo ja jak zwykle, aparat zabieram, robię 5 zdjęć na krzyż, a potem nie mam ani z czego wybierać, a tym bardziej czego oglądać. :smiley: