ColdZlot 2015 - wątek ogólny

Dimatheus - chyba nie myślisz, że zostanę Twoją zlotową kochanką, żeby miał Cię kto ogrzać?  :shock:   :wink:

 

msnet - czosnek… wybija wszystko, nie tylko wampiry :stuck_out_tongue:

Zdrowiej!

 

 

Coraz bliżej… coraz bliżej :D 

Hej,

Ale kto powiedział, że chodzi o jakąś kobietę? Czy ja gdzieś napisałem, że do ogrzania wystarczy mi Moje Słońce? Skąd więc Słońce pisane wielką literą? Po prostu nazwy własne gwiazd piszemy z dużej litery - klik. No ale oczywiście: “Uderz w stół, a nożyce się odezwą”. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Stary nie narzekaj :slight_smile: Ja takich propozycji nie dostaję :slight_smile:

Hej,

 

Pangrys , ale co to za propozycja? Skracając do jednego słowa, wydźwięk posta jednoznacznie brzmi: “Nie!”. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

No to mili Państwo orteza na nodze, kula gotowa do wyjazdu :slight_smile:

Hej,

Oj, to co to się stało? Łapałeś zająca? Zimą? Szacun! :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jakby mój mąż tak napisał, od razu pomyślałabym, że mówi o mnie. :smiley: Słońce to moje drugie imię. :stuck_out_tongue:

 

Jestem w szoku, że dopiero teraz dostałeś zaproszenie… Ale no cóż, fajnie będzie Cie zobaczyć :slight_smile:

 

 

 

Spokojnej drogi w takim razie Shaki i uważaj na siebie :stuck_out_tongue:

 

Jak dojadę:)

Hej,

Pewnie, że dojedziesz. Trzymamy kciuki. :smiley:

To widzę, że dużo coś tutaj Słońc. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

jak to dużo Słońc ?  :shock:  Słońce jest tylko jedno.  :huh:

Mieliśmy jedną niepewną osobę i dopiero wczoraj się wyjaśniło, że jednak nie da rady przyjechać - stąd zaproszenie dla lordhjahu tak późno (oficjalnie nie łapał się na zapro).

Hej,

 

Oooo, niefajna wiadomość. Szkoda, że Cię nie będzie. Mam nadzieję, że na HZ już się uda. :slight_smile:

Czyli trzódka już kompletna? Ile osób będzie liczyć jej zacne grono?

Pozdrawiam,

Dimatheus

53 osoby, więcej byśmy już nawet nie zmieścili bo ogólnie w kompleksie Pałacu jest niby więcej miejsc, ale część w budynku obok, który nie jest w sezonie zimowym ogrzewany :wink:

@Dima się zdeklarował, że ogrzewania nie potrzebuje, do chłodni z nim :lol:

I piwo zawsze chłodne będzie :smiley:

 

Właśnie - piwo. Wiadomo co tam będzie do dostania?

Hej,

 

To by nawet pasowało do nazwy Cold Zlotu. :stuck_out_tongue:

 

Czyli że będę siedział z alkoholem? I mam go strzec czy co? :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Z tego co widzę na ich zdjęciach podglądowych to duży wybór kolorowych soczków a z piw Okocim i Carlsberg, ale możliwe że zamówiono coś extra :slight_smile:

 

No chyba że ktoś lubi czerwone - http://www.bursztynowypalac.pl/images/Oferty/OfertyPDF/karta%20pl%20www.pdf

 

Z czerwonych to lubię Krwawą Mery :stuck_out_tongue:

 

Siedzieć, strzec i przynosić - czyli rasowy kelner piwny :stuck_out_tongue_winking_eye:

 

 

 

Jakie by nie było, to fajnie będzie znowu usiąść w naszej gromadce i napić się złocistego :slight_smile:

Już przebieram na samą myśl, że w sobotę będzie można odetchnąć na chwilę od wszystkiego i podelektować się rozmową w świetnym gronie drużyny pierścienia, czy jak to Parasite85 nazwał… :stuck_out_tongue: