ColdZlot 2015 - wątek ogólny

Hej,

Czyli mamy już zdjęcia od dwóch użytkowników. A gdzie reszta?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Kilka? Trochę tego jest :slight_smile:

@Dima, wiedziałem, że robiłeś mi zdjęcia, ale dwa to mnie kompletnie zaskoczyły - szczególnie te przy stole. Chyba musiałem być wczorajszy? Wnioskuję po minie i nieuczesaniu :slight_smile: Reszta pewnie wrzuci po obróbce.

PS gdyby dla wszystkich nie starczyło miejsca, proszę dać znać. Mam jeszcze wolne 150GB dysku na serwerze. Póki co dostępne jest 10GB.

Hej,

 

Wczorajszy? Czy ja wiem? Po prostu porządnie się integrowałeś. :slight_smile:

 

Myślę, że spokojnie starczy - po zeszłorocznym zlocie na FTP’ie umieszczono - jak dobrze pamiętam - około 18 GB zdjęć, tyle że osób było 4 razy więcej… :stuck_out_tongue:

– Edit –

Delikatnie się przeliczyłem - sprawdziłem jeszcze raz i okazuje się, że zdjęć z Hot Zlotu na redakcyjnym FTPie jest około 8,9 GB.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dziękuję wszystkim, którzy podzieli się zdjęciami :) 

Można oglądać i wspominać :wink:

 

Wiosenne pozdrowienia ;) 

Jeśli redakcja udostępni własny FTP, to przerzucę później fotki, żebyście nie musieli wrzucać na nowo.

Redakcja udostępniła serwer ftp, wieczorem przerzucę fotki.

Hej,

Moje zdjęcia już przerzuciłem. :slight_smile: Teraz sprawdzam i dziwne - nie ma ich na Twoim FTP’ie. Jakiś złośliwy chochlik? :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja niczego nie usuwałem. Wysyłałem pw do TomisH to może ktoś z redakcji grzebał :stuck_out_tongue: Jak będę przy komputerze, to sprawdzę w logach co się działo.

Edycja:

Widzę, że logi ujmują tylko kto się logował i kto uzyskał dostęp do plików, operacji na plikach już nie uwzględnia. Z tego co widzę, to parametry logowania wypłynęły poza osoby, którym wysyłałem PW z informacją o serwerze FTP. Zabieram się za przerzucanie zdjęć.

Nic nie ruszałem :expressionless:

Wiem, że nic nie ruszałeś. To był taki żart :slight_smile:

Hej,

Czyli jednak chochlik. :wink:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Może przy kopiowaniu plików na dysk, zamiast skopiować przeniosły się :slight_smile:

Hej,

Kto wie - może faktycznie tak było. Nieważne - pliki są na Cold Zlotowym serwerze Redakcji, więc jest oki. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Mógłby ktoś z was przesłać mi na priv dane do logowania na FTP’a bo usmażyłem dysk i dane mi przepadły - z góry dzięki.

Poszło PW.

Hej,

Trzeba było jajecznicę na patelni robić, a nie dysk do tego angażować. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

@Dima, Shaki81 zalicza się teraz do drugiej grupy użytkowników - tych, którzy będą robili backup :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Hej,

Bo to tak zawsze jest, że musi się coś wydarzyć, by człowiek zdecydowany był do robienia back-up’u. Jeden raz dane można stracić - kolejne straty to już głupota.

Pozdrawiam,

Dimatheus