ColdZlot 2016 - wątek ogólny

Hej,

No może w którymś z zlotowych tematów uda się w końcu osiągnąć 5000 postów…

Pozdrawiam,

Może w wątkach HotZlotu się uda, więcej ludzi więcej tematów :stuck_out_tongue:

Hej zakłada ktoś fpt do podzielenia się materiałami ze zlotu ?

Ja mogę w każdej chwili, ale mi ufają nieliczni, a reszta czeka na FTP redakcji. Z tego powodu w tym roku nikomu nie udostępniam FTPa.

Hej,

Ja też grzecznie i cierpliwie czekam na FTP’a Redakcji. :wink:

Pozdrawiam,

Generalizujesz :stuck_out_tongue:

Widziałeś mój bagaż? :stuck_out_tongue:

 

Też mam parę zdjęć, którymi mogłabym się podzielić :wink:

Może niech ktoś założy ftp … zdjęcia mi kurz zbierają :slight_smile:

Ja mogę założyć FTPa. Tylko dajcie znać czy chcecie, bo w zeszłym roku zmarnowałem tylko swój czas na to, bo tylko 4 osoby z niego korzystały, a reszta marudziła że wolą poczekać na FTPa od DP.

A w czym zmarnowałeś czas, że postawiłeś serwer FTP? No chyba, że konfigurowałeś go tydzień i ogarnąłeś dodatkowo do niego SELinux + honeypoty latające w tle, żeby czasem się ktoś nie próbował włamać :smiley:

Nie, zajmuje mi to 10 minut, ale wolę te 10 minut poświęcić na inne rzeczy.

To była kobieta kierowca, a kobieta kobietę zawsze zrozumie! :slight_smile: Jedynie Darek był nieco pokrzywdzony, bo siedział obok tej wielkiej walizy…  ale mówił że jest ok. Koniec końców, podróż minęła bardzo sympatycznie, w obie strony:-)

Pewnie bał się przyznać :stuck_out_tongue:

Hej,

Ja tam na Twój FTP zdjęć wrzucać się nie bałem. :stuck_out_tongue:

No i to jest najważniejsze. My wracaliśmy cały czas we mgle i śniegu - ale takie warunki na szczęście tylko troszkę opóźniły planowany dojazd do domu.

Pozdrawiam,

Przydałoby się podzielić fotami przed HZ :slight_smile:

 

Hehehe, słuszna uwaga :smiley:

sie chyba nie doczekamy ;(

To niech ktoś założy FTP na zdjęcia to ruszymy TO koło zamachowe :slight_smile:

Mogę na jakiś czas udostępnić jakieś 400GB na dropboxie, pytanie czy wrzucanie przez przeglądarkę Was zadowoli :smiley:

 

NA FTPie mogę udostępić jakieś ~40GB, starczy? :slight_smile:

 

Myślę że styknie :slight_smile:

W moim magicznym panelu nie mogę stworzyć konta z uprawnieniami do tylko wybranego katalogu :smiley:

 

Czekam na odp od pomocy dlaczego nie widzę tej opcji pomimo że jest opisana w pomocy :smiley:

 

HOME…