ColdZlot 2016 - wątek ogólny

Na szczęście nie :slight_smile:

No jak pamiętam po naszym zlocie był chyba zlot AntyWeba i pewnie kolega który zawalił tam pojechał :wink:

Hej,

Aż boję się, jak po tym dodatkowym zlocie wyglądał hotel… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Pewnie odkryli nie jedną niespodziankę po nas :slight_smile:

 

Naprawdę trudno się nie zgodzić z tą hipotezą :stuck_out_tongue_winking_eye:

A jak tam łożysko? Zrobione czy jeszcze się tak turlasz?

Hej,

Okazuje się, że łożysko jest ok - nic się teraz nie dzieje, nie widać też żadnych uszkodzeń ani luzów. Generalnie dziwna sprawa. Szwagier-mechanik twierdzi, że coś mogło przymarznąć, przyczepić się do opony, etc. Ale wyszło za to - zupełnie przez przypadek - że zamek centralny nie zamyka tylnych drzwi za kierowcą. I teraz zachodzę w głowę, czy to się zepsuło, czy już taki samochód kupiłem. Nie umiem sobie przypomnieć, czy w ogóle zamykanie się drzwi sprawdzałem.

Pozdrawiam,

wow, masz dość spory fart że doszedłeś do tego sam a nie witając puste miejsce parkingowe albo puste miejsce na radio :stuck_out_tongue:

Hej,

W sumie samochód ma zarówno alarm z odcięciem zapłonu, jak i immobilizer, więc ciężko by było go odpalić. Radia też raczej nikt nie ukradnie, bo panel zawsze zabieram ze sobą. Ale mógłbym stracić kamerę sportową, bo tą zawsze w samochodzie zostawiałem.

Pozdrawiam,

Chciałam serdecznie podziękować redakcji Dobrych Programów za zaproszenie oraz wspaniały czas na ColdZlocie, Pałac oraz jego otoczenie zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Niesamowicie klimatyczne i nastrojowe wnętrza i ten kominek… Bajka! Na HotZlotach jest zdecydowanie więcej osób, więc podobała mi się również możliwość porozmawiania z osobami które zazwyczaj są ‘zabiegane’ na letnich imprezach:-) Dziękuję również Semtexowi (dwóm terrorystom i przemiłej żonie) za świetną wycieczkę po Niemczech, za gościnę i bezproblemowy dojazd do Bursztynowego Pałacu. Dziękuję Ariell, bo jest świetną współlokatorką z którą rozmowy zaginają czas:-) Dimatheusowi również należą się podziękowania za podrzucenie do Koszalina! Darkowi-z-cyferkami-w-nicku za blablacar i podróż do Warszawy:-)

Hej,

Spoko, polecam się na przyszłość. :) 

PS. Ta ogromna walizka… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Kobieta :stuck_out_tongue:

Hej, 

No z czegoś to wynikać musiało. :slight_smile:

Pozdrawiam,

byłam przygotowana na opcję super-ekonomiczną, jak by nie było nigdzie miejsc myk-myk do walizki i jadę!:slight_smile:

Hej, 

Genialne w swej prostocie. :smiley:

Pozdrawiam,

A potem by cię gdzieś w tej walizce wywieźli :stuck_out_tongue:

Hej,

ruuuda.m , a jak zareagował kierowca z Bla-Bla Cara na widok Twojej walizki?

Pozdrawiam,

Mm… ależ dyskusja o jedną małą kobiecą walizkę :stuck_out_tongue: hehehehe

Hej,

Normalka - o różnych rzeczach w wątkach HZ i CZ rozmawiamy. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Zauważyłem, jest fajnie i na luzie… :slight_smile: