ColdZlot 2016 - wątek ogólny

Good Job! :smiley:

Hej,

No i super. Przynajmniej na Cold Zlocie będziemy mogli razem napić się “soczku”, a nie jak w tym roku na HZ przywitać się i pożegnać jednocześnie.

Pozdrawiam,

Pamiętam, jeden przyjechał a drugi się odmeldowywał :) 

Hej,

Starałem się, jak tylko mogłem. Szybciej już moto jechać nie chciał. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

A będzie jakiś rejs do Szwecji? :wink:

Teraz jest niebezpieczne jeździć do krajów muzułmańskich :stuck_out_tongue:

Urlop zaklepany, wszystko opłacone . Ja już jestem gotów :slight_smile:

Witajcie :smiley: Ja z Wami! Wiosna na zimowym zlocie :smiley: Dziękuję za zaproszenie - mega radocha :smiley:

Jeszcze marzy mi się, żeby jechała moja sprawdzona współlokatorka :smiley: - Leyda. No i mój zlotowy towarzysz podróży czyli Andrewi :) 

PS. I znów bilard w mroźnej komnacie, a potem wygrzewanie się w jacuzzi :wink: I dyskusje przy kominku :) 

 

Ale mnie zaszczyt spotkał :slight_smile: Jak mawiała kiedyś pewna reklama, “mam i ja” (zaproszenie na ColdZlot). Dziękuję Redakcjo :slight_smile:

Ja będę jutro klepał… Trzymajcie kciuki, bo w moim przypadku to nie będzie proste…

ojej… :slight_smile: nie mów “sprawdzona” ! bo jeszcze sobie ktoś coś pomyśli… :wink: hihihii :wink:

Leyda :smiley: czyli będziesz :smiley: Suuper :D 

Oj tam… a niech sobie myślą :D 

Hej,

O tak, to jest dopiero integracja. Ciekawe tylko, czy naprawili to pokrętło do temperatury, bo ostatnio dłużej się nie dało w jacuzzi wytrzymać. :slight_smile:

Mamba w jakim smaku?! :stuck_out_tongue:

Trzymamy, trzymamy. Tylko jak ja raporty w pracy zrobię, trzymając kciuki?!

Pozdrawiam,

 

Podjąłem właśnie męską decyzję i się zarejestrowałem :smiley: W styczniu się będę zastanawiał, jak pokonać ewentualne przeszkody :slight_smile: Oczywiście wersja rozszerzona (no bo skoro poniedziałki mam wolne, to trzeba to jakoś wykorzystać :smiley:

@msnet - no i to jest dobre podejście! :slight_smile:

To się okaże, bo jeszcze pozostaje kwestia styczniowej poświątecznej dziury w budżecie :slight_smile: A styczniowa wypłata niestety dopiero po ColdZlocie.

Wolne w robocie załatwione, postawiłem sprawę jako fakt dokonany :smiley:

Będzie z kim zacnie pojedynkować się w bilarda i… nie tylko :smiley:

@GBM - a ja się przypominam z piwem, które mi wisisz od poprzedniego ColdZlotu :smiley:

pamiętam, pamiętam :stuck_out_tongue:

Bardziej chodzi o zasadę, czy też symbol (typu wspólne wychylenie złocistego), niż to, że musisz za to płacić :smiley: (bo wiem, że z tym na CZ ciężko)