ColdZlot 2016 - wątek ogólny

Hej,

Oki, wszystko gotowe - zarejestrowany, przelew zrobiony, urlop w pracy klepnięty przez kierownika, transport dogadany. Nic tylko zacząć odliczanie. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Ja tam najpierw się zarejestrowałem a później będę się martwił ot akie przyziemne rzeczy jak kasa czy wolne w pracy. A póki co to mam jeszcze problem z dojazdem, ale co tam, ja nie dam rady? Jak w zeszłym roku o kuli się pojawiłem to w tym roku zdrowy bym się nie pojawił?

Formalności załatwione, zgoda na urlop jest. Jeszcze tylko trzeba upolować bilety na Pierdolino w dobrej cenie :stuck_out_tongue:

Widzimy się na miejscu :slight_smile:

Ja dziś idę szukać swojego nowego auta by mieć czym przyjechać na CZ :slight_smile:

@Pangrys trzymam kciuki… :smiley:

Współczuję. Dla mnie to straszny koszmar.

I ja potwierdzam swoją obecność. Dziękuję dla Redakcji za zaproszenie, mimo, że ostatnio moja aktywność na DP jest bardzo ograniczona.

Na szczęście mam to za sobą, miesiąc temu skończyła się gehenna szukania tego jednego, jedynego egzemplarza :wink:

Ok, urlop potwierdzony :slight_smile: Zgodnie z zasadą “łatwiej prosić o wybaczenie, niż o zgodę” - najpierw się zarejestrowałem, później szefa postawiłem przed faktem :slight_smile:

Udało się dostać a żona na szczęście się zgodziła. Na szczęście gowain - jak w zeszłym roku - postanowił mi powierzyć misję dociążenia jego autka.

I co kupiłeś ?? Ja przymierzam się do Partnera/Berlingo z silnikiem 1.6HDi 90/92 KM :slight_smile:

A taka tam Skoda Octavia RS w kombi, 2.0 TDi 170KM :wink:

Jestem wierny marce, Fabia mnie przez 7 lat nie zawiodła ani razu. Oby z tą było podobnie.

 

Czy jeśli do tej pory nie dostałem ostatecznego potwierdzenia rezerwacji, powinienem zacząć się martwić?

W sumie ja też właśnie nie dostałem

Pewnie Krogulec zmienił zdanie i jednak was nie zaprosi :stuck_out_tongue:

Hej,

Nie wiem, czy ktokolwiek dostał potwierdzenie wpłaty. W każdym bądź razie u mnie na skrzynce też nic nie ma.

Pozdrawiam,

A tu co tak cicho? Wszyscy uszka lepią? :slight_smile:

Nie,  jedzą ;) 

Lub piją :stuck_out_tongue_winking_eye:

 

 

 

 

 

 

Np. kawę :smiley:

Hej,

Przed świętami zawsze ruch nieco się zmniejsza. Ruszy z kopyta po Sylwestrze - wtedy do Cold Zlotu zostanie mniej niż 3 tygodnie. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Święta ? Phi wszyscy pewnie w kinach siedzą …