ColdZlot 2016 - wątek ogólny

Z tego co wiem nikt nie dostał, więc albo to wszystko to jakiś Nigeryjski Przekręt, albo wszystko ok :wink:

Hej,

Myślę, że brakiem potwierdzenia można by się stresować w przypadku Hot Zlotu, przy Cold Zlocie nie ma sensu. :slight_smile: Widocznie Redakcja stwierdziła, że nie potrzebne dodatkowe maile. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Heja, 

Była gdzieś informacja ile kosztuje przedłużenie? :slight_smile:

Po ogłoszeniu informacji o CZ była taka informacja w F.A.Q (http://www.coldzlot.pl/Faq.aspx), ale w tym momencie już nie widnieje albo ja nie mogę jej znaleźć… :wink:

Hej,

Też mi się wydaje, że to było dokładnie 155 PLN, a informacja widniała w czasie rejestracji. Ale nie da się tego teraz sprawdzić, bo zwracana jest informacja o tym, że już się zarejestrowałem. :smiley:

Pozdrawiam,

Dobra, dzięki za info, wystarczy mi rząd wielkości :wink:

Wysłałem już maila do Redakcji że jednak zostaję na programie rozszerzonym :slight_smile:

Hej,

No i bardzo fajnie! :slight_smile:

Pozdrawiam,

Wszystko jest: http://www.coldzlot.pl/regulamin.pdf :slight_smile:

Hej,

Brawo Ty! :slight_smile:

Pozdrawiam,

Jeszcze tydzień do godziny zero, a ja w końcu zakończyłem usuwanie wszelkich przeszkód, jakie stały mi na drodze do wyjazdu :slight_smile:

Hej,

No i bardzo dobrze. Czyli widzimy się już za tydzień. :slight_smile:

Pozdrawiam,

To super!

Do zobacznie za niedługo :slight_smile: Ja już nie mogę się doczekać!

Nie wiem po co tu wszedłem bo już bym tam chciał być :wink:

Zdecydowanie między zaproszeniem na CZ, a samym CZ jest za dużo czasu :slight_smile: Ja mogę się pocieszyć tym, że czeka mnie dzień wcześniej mały PrzedColdZlot w Krakowie (@GBM będzie miał w końcu okazję poczęstować mnie tym piwem, które mi wisi od czasu poprzedniego ColdZlotu :D).

Oo… to już za tydzień :stuck_out_tongue: aż na forum wzmożony ruch :stuck_out_tongue:

Potwierdzam :smiley:

Egzaminy napisane, więc w sumie nie mam się czym martwić do wyjazdu … no może poza zakwalifikowaniem się do oddania krwiotwórczych komórek macierzystych w lutym dla DKMS. 

Hej,

No ładnie - to chłopaki robią mały przed Zlot w Krakowie i nawet słówka nie puszczą. No wiecie co?!

Pozdrawiam,

A wiadomo jaka będzie cena za napoje? :smiley:

Kawa i herbata za darmochę :stuck_out_tongue:

FAQ:

  1. Czy napoje alkoholowe będą płatne dodatkowo?

Wszyscy uczestnicy ColdZlotu będą mieli podczas pobytu zapewnione bezpłatnie lane piwo, grzane piwo, a także wina białe i czerwone.