ColdZlot 2016 - wątek ogólny

Hej,

No i tak ma być! :smiley:

Bardzo dobrze prawi, trzeba będzie koleżance polać jabłkowego soczku. :stuck_out_tongue:

Ja urlop załatwiałem następnego dnia po informacji o Cold Zlocie - tak na wszelki wypadek, jakby Pani Prezes nagle zleciła coś pilnego do zrobienia w tym terminie.

Pozdrawiam,

Mam tylko nadzieję, że nie każą Ci czegoś robić w ostatniej chwili, jak to zwykle bywa :/ 

@Dimatheus Z ogromną przyjemnością napiję się ciepłej herbatki przy kominku :slight_smile:

 

Jeszcze tylko dwa tygodnie pracy, wieczorne pakowanie i się widzimy! :) 

Właśnie, widzimy się :wink:

Hej, 

Spoko, w takiej sytuacji kryzysowej można wypisać urlop na dziecko - takiego urlopu nie może pracodawca odmówić w żadnej sytuacji. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Jak się dowie, że chlałeś soczek na CZ zamiast opiekować się dzieckiem to może Ci odmówić dalszego wypłacania wypłaty :stuck_out_tongue:

Hej,

A no to najważniejsze, żeby się nie dowiedział. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Wiem… Nawet kilometrowa poduszka mi nie pomoże…

P.S. Musze wyjaśnić, bo dziwnie to zabrzmiało :smiley: Cieszę się, że się zobaczymy. Wiem, jednak, ze kopniak w tylną część ciała mnie nie minie :wink:

Spoko, pewnie jeszcze samochodzie będą do mnie wydzwaniali, A że zostaje na rozszerzonym to i w poniedziałek będą mnie bombardować:)

Hej,

Spoko, nic się nie martw - włączymy głośno muzykę, więc nie będziesz słyszał telefonu. A jak już usłyszysz i postanowisz odebrać, to i tak muzyka zagłuszy wszystko.

Pozdrawiam,

JA też mam już urlop zaklepany, włącznie z poniedziałkiem :slight_smile:

Witajcie, po utracie nadziei na uczestnictwo w ColdZlocie zostałem jednak zaproszony z czego się niezmiernie cieszę. Mam jednak pytanie - dostali wszyscy potwierdzenia? Bo ja od dłuższego czasu nic nie mam i się boję, że mnie nie wpuszczą :stuck_out_tongue:

Hej,

Chyba na razie nikt takich potwierdzeń nie otrzymał. Spokojnie więc nie ma się o co martwić.

Pozdrawiam,

Albo to oznacza, że nikt nie pojedzie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Hej,

W sumie i taki scenariusz jest możliwy. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

bez nas nie bedzie CZ :slight_smile:

Wszyscy dojadą do Bursztynowego Pałacu a tam w recepcji “Dostali państwo potwierdzenia” ? :smiley:

Wywiozą was do jakiegoś kamieniołomu, a potem będzie “przecież nikt tutaj nie przyjechał” :stuck_out_tongue:

Może potwierdzenia dostali tylko prawdziwi Polacy i niepokorni blogerzy? :stuck_out_tongue:

A są tacy na naszym portalu?:slight_smile:

Hej. Pobyt podstawowy opłacony (niestety bez rozszerzonego), urlop klepnięty, bilety w obie strony kupione. Rozumiem, że brakiem potwierdzenia nie ma się co martwić? :slight_smile: