ColdZlot 2016 - wątek ogólny

Już o tym myśleliśmy, będziemy mieli większy TV :wink:

Szybkie pytanie, czy w Pałacu jest POS czy trzeba mieć gotówkę?

Podczepiam się pod to pytanie.

Chyba pytanie nie na miejscu Panowie :slight_smile:

Dlaczego?

Lepiej się upewnić, niż potem zrobić wielkie oczy, jak się okaże, że będzie potrzebna gotówka, a w portfelu pusto…

Gotówkę zawsze warto mieć przy sobie, nawet  w Zamku na Skale parę lat temu była awaria systemu i przez pewien okres przyjmowali płatności tylko gotówką (ci co zostawali na rozszerzonym mogli już zapłacić  kartą).

Mi się nie bardzo opłaca brać PLN, stąd moje pytanie :wink:

W hotelu tej klasy muszą mieć terminal … I mają bo w zeszłym roku płaciłem kartą.

Stąd też mówiłem, że to nie ma miejscu. To ekskluzywny hotel, nie przydrożny motel. Co do Zamku na Skale, to problem był w dniu wyjazdu i hotel wyszedł z klasą, ponieważ tym którzy nie mieli gotówki wystawili faktury przelewowe.

Dalej nie rozumiem co jest nie na miejscu, na stronie pałacu nie znalazłem takowej informacji, dlatego pytam tu, lepiej zapytać niż kombinować. Kto pyta nie błądzi :stuck_out_tongue:

To fakt - pytać zawsze można, ale (bodajże) 4-gwiazdkowy hotel i karty to raczej oczywista oczywistość :slight_smile: Nie jesteśmy jakimś Bantustanem… jeszcze :stuck_out_tongue:

Hej,

Poczekaj, poczekaj. Wszystko jest na dobrej drodze, by stało się to rzeczywistością.

Zgadza się, sam też taką dostałem.

PS. Do wyjazdu zostało 50 godzin.

Pozdrawiam,

Dobrze, że dodałeś ostatnie słowo :wink: Oby się nie spełniło…

Maniek, kiedy wyruszasz?

Z domu wyruszam jutro o 7:20 i jadę do Krakowa. Ciąg dalszy trasy w piątek - najpierw “pierdolino” do Gdańska, a tam o 11-ej będzie czekał @Cyryllo i jego auto. Myślę, że między 14-tą i 15-tą powinniśmy być na miejscu.

Ty ja zwykle - wycieczka z przebojami:)

Do mnie jutro przyjedzie @ruuuda.m i w piątek wcześnie rano ruszamy na Zlot :slight_smile:

Trzymaj ją z daleka od żony  :P :wink:

Zazdroszczę Wam towarzystwa w podróży …  ;)

No i zleciało… jutro już trzeba się pakować ;)