ColdZlot 2016 - wątek ogólny

Żona nie gryzie, pies też nie :frowning: :smiley:

Tyle  to i ja się domyślam :wink:

Hej,

A no tak - po powrocie z pracy pakowanie, przygotowanie samochodu, kimanko i w drogę. :slight_smile:

No nie wiem tylko, czy to takie dobre. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

I teraz najgorszy czas… 8h w pracy w przeddzień Zlotu :smiley:

Jedziesz jednak autokarem/autobusem/pociągiem? 

Ja już wczoraj załatwiłam sprawę pakowania, ale znająć życie przed wyjściem z domu jeszcze będę coś dorzucać do torby :wink:

Ja, kurna chata, jeszcze auta nie odebrałem bo siedzę jak na szpilkach w pracy.

 

A ON w Poznaniu jest już za 3.48 :slight_smile: Szykuje się najtańszy dojazd w historii :smiley:

Hej, 

No tak, a tutaj tyle jeszcze do zrobienia. Masakra…

Pięknie, na Śląsku 95’tka kilka groszy poniżej czwórki. :smiley:

Pozdrawiam,

No nieźle…

No tak wyszło… Z Koszalinem jakieś marne połączenia mam w ogóle :confused: Mogłabym na Kołobrzeg polecieć, to znowu godziny zupełnie nie pasują… Tak, jadę autobusem. Nad kilkoma opcjami się zastanawiałam, ale wygrywa raczej ta, że w Koszalinie dopiero o 16. Jak dotrę do Pałacu to towarzystwo już będzie … mocno integrujące się :D 

Hej,

Wiosenko - jeszcze na obiadokolację się załapiesz - jeśli tylko autobus przyjedzie o czasie. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Mam nadzieję, że się załapię :P 

Na Shellu w Tychach wczoraj wieczorem ON 3,61zł :slight_smile: Toteż grzechem byłoby nie dotankować się do pełna :slight_smile:

Hej,

No ja jeżdżę na benzynie, toteż obniżka ceny nie jest aż tak spektakularna. Ale faktycznie przejazd będzie tańszy niż zakładałem początkowo.

Pozdrawiam,

Sdar, Tomish, Ziggurad i ja :slight_smile:

Oj tam zaraz z przebojami… Gościna u dwójki ColdZlotowiczów w Krakowie, Pendolino do Gdańska, a potem limuzyna do pałacu - czego chcieć więcej? Do tego luz do wtorku do 14-ej :smiley:

Obiadokolacja jest do 17:00 więc spokojnie, później podsumowanie roku, integrację na poważnie zaczniemy koło 20:00 więc bez obaw :wink: Daj znać jeżeli ktoś miałby odebrać Cię z Koszalina

Dlatego wziąłem sobie dziś wolne i cały dzień kompletnie nic nie robię

Ja jeszcze mam 3 godziny porządkowania akt w archiwum i zostanie mi jeszcze 9 godzin zanim @Gowain mnie z Wrocka zabierze :slight_smile:

Bilard… :slight_smile:

Chrzczone?

A jak :slight_smile: