ColdZlot 2019 - wątek ogólny

Ktoś chyba wyczyścił podlinkowany dokument :wink:

Na szczęście mamy coś takiego jak historia zmian :slight_smile:

Hej,

Zabawa w miasto. :stuck_out_tongue:

Jak dla mnie dużo zależy od terminu oraz lokalizacji spotkania.

I to rozumiem. :smiley:

“Tak mało jeszcze wiesz…” :smiley:

Ja to tylko zastanawiam się głęboko, czy termin w środku okresu ferii zimowych, to dobry pomysł…

Pozdrawiam,
Dimatheus

Myślisz o Śląsku (11.02 - 24.02) czy całej Polsce (14.01 - 24.02)?

Zapytałem ww. przeze mnie schronisku i tak:

  • maksymalne obłożenie 50 - 55 osób

  • cena za nocleg z kolacją (zupa, kiełbaska, jakieś ognisk itd.) i śniadaniem (szwedzki stół) ok. 70zł

  • sprzęt, torby itd. zawiozą samochodem, po za wyjątkami trzeba wejść z buta jakieś 500 m przewyższenia bardzo łatwej trasy (no chyba, że spadnie dzień prędzej pół metra śniegu to nie będzie już tak łatwo ale za to wesoło).

Do ceny warto byłoby dołożyć jeszcze z 2 dychy do smakołyków. To jest tylko moja propozycja. Nie piszcie, że z Gdańska jest 550 km bo ja o tym wiem. Falę krytycyzmu zostawcie dla siebie. Połączenia komunikacyjne w Polsce do Bielska-Białej są dobre. Bilet weekendowy Intercity kosztuje 81 zł. Dojazd z Bielska do Jaworza też mogę zorganizować o ile będę w tym czasie dostępny. Jest m.in. wolny termin 26/27.01 lub 9/10.02. Zgodzę się z @Dimatheus, że okres ferii może być dla niektórych problematyczny ze względu na rodzinę czy pracę. Na koniec zaznaczam, że schronisko to nie hotel 4- gwiazdkowy.

Hej,

Myślałem o całej Polsce. Ale może na wyrost. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

u mnie niema śniegu !!! nie będzie C.Z

1 polubienie

Ale że jak? Ukradli? :wink:

:roll_eyes: nie dali

1 polubienie

I jest coś ustalone?

Przecież przy spontanie się nic nie ustala - idzie się na żywioł. :slight_smile:

Przecież CZ już się odbył.
Fajnie było.
Do zobaczenia za rok!

1 polubienie

Właśnie trwa, w Las Vegas :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

I wszystko jasne. :slight_smile: Si ya nekst jer! :stuck_out_tongue:

Właśnie jadę na ColdZlot do Bolonii, nie psujcie innym niespodzianki :slight_smile:

1 polubienie

Rowerem? :wink:

1 polubienie

Sprecyzuję: jadę autem na lotnisko by polecieć samolotem, wysiąść i iść pieszo na przystanek by dostać się autobusem do hostelu :wink:

1 polubienie

Dziś na Coldzlocie ktoś uparł się na skok wiary, ale nie trafił w siano. W ogóle Florencja pelna Ezzi’ów :wink:

@lordjahu - Przytyłeś ostatnio? Czy taki kadr? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue_winking_eye: :grinning:

To pewnie efekt uboczny przesiadki z roweru na samolot :stuck_out_tongue_winking_eye:

Walczę z nadwagą. Siedzący tryb 8 lat pracy daje o sobie znać