Colin 2005 kontra reszta

Głosujemy, ja uważam że 1 sam mam wszystkie części :smiley:

Oddałem głos na nie wiem bo nie grałem w colina 2004 i 2005 .

ja nie mam czasu grac w gry, ale pewnie najlepszy jest colin 2005 :smiley:

Colin 2004 był bardzo fajny ale nie miałem jeszcze okazji zagrać w 2005 :slight_smile:

Colin 2005 jest bardzo dobry ale wole 2 tam można było w grze przez sieć sie przepychać a w nowych to tylko duchy sie cścigają

Ja uwazam ze Colin 2 byl najlepszym hitem :!: :wink:

Hehe…że był hitem to się z Tobą zgadzam ale nie jest najlepszy :smiley:

Właśnie Colin2 ten ma ten duży plus! Właśnie dlatego kupiłem go gdy tylko weszła polska wersja i do tej pory o nim nie zapominam, ale najczęściej gram w Colina5 :stuck_out_tongue:

==================

zauważyliście, że w ankiecie jest 33%, 55%, 11%, 0% co daje 99%? :D:D

colin 2 to była gra 3 porażka 4 jeszcze gorsza a 5 napewno nie lepsza ale zobaczymy jak sie panowie z codmasters postarają ale ja i tak jestem za richardem 8)

3 ogólnie uważana za porażkę, a mnie się podoba, nie wiem co w niej takiego złego, 4 porażką na pewno nie jest, to dobra gra, a 5 nie jest zła :slight_smile: jeszcze recenzji jakiś nie ma więc nie wiem jak tam to ludzie uważają :smiley: ale warto było wydać 100 zł :P, a Ty pewnie mówisz o Richard Burns Rally; gra się zapowiada nieźle, ale Colin ma już swoją historię :smiley:

Nie przesadzaj za bardzo porażki to nie są na pewno zaliczaja się do czołówki gier rajdowych

A czy jeszcze można w niego grać na necie,bo leży zakurzony na półce i nie wiem co z nim zrobić?

Można :lol: