Colin 2005 problem

hej ma problem z Colinem 2005 wyskakuje zeby wlozyc plyte z ta gra wkladalem juz chyba wszystkie plyty i nadal wyskakuje to samo a (…) pomozcie pozdro

//część posta łamiąca Regulamin została zasłonięta - squeet

czyli jedziesz na piracie. Nie tutaj…

kup sobie oryginał, z pewnością nie będziesz miał takich problemów. poczytaj http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=4531

zapraszam do lektury

:arrow: http://www.forum.dobreprogramy.pl/rules.php

jaki pirat wuja mi przyslal z anglii gre bo jest po angielsku niestety:( chyba prezenty mozna dostawac? a o tym cracku wspomnialem bo juz nie wiem co mam zrobic zeby zaczelo grac:(

Ale jak mówisz o cracku, to znaczy, że jest przegrywana

nio ale nie ma tam cracka sorka ale wydawalo mi sie ze moze crack jest potrzebny jak do niktorych programow i tak skojarzylem sobie ale na zadnej plycie nie ma czegos takiego wiec nie wiem co mam zrobic

I tu kończy się nasza dalsza rozmowa

dobra dzieki za pomoc moze przyslac wam fotki plyt? zeby wam udowodnic ze gra nie jest przegrywana? czy wy nie rozumiecie ze o cracku tak mi sie skojarzylo to moze teraz zalozymy ze nie mowilem o cracku i cos wykombinujecie? nie mozna nic sobie skojarzyc? to moze wykasuje to slowo z pierwszego postu i bedzie cacy?

Ja juz nic nie rozumiem. Na zadane pytanie:

Odpowiadasz

Więc albo cos kombinujesz, albo to poprostu twoja pomyłka

o to ci chodzi wiec juz ci wyjasniam ja zawsze mowie nio a to nio mialo byc w rozumieniu “nio ale tam nie ma cracka” czyli ze na tych plytach nie ma cracka rozumiesz teraz?

Kiedy zamknięcie … :smiley:

Ale ja pytam, czy są to płyty ze sklepu, czy z przegrywarki

sa ze sklepu mam pudelko i plytki i wszystko po angielsku:( a u mnie z tym kiepsko

skoro to oryginał i zainstalowałeś bez problemu to nie powinno być też problemu z odpaleniem gry.

Najpierw wyjaśnienie

Crack nie jest potrzebny do żadnego programu, chyba że pirackiego.

A teraz pytanie, bo to, co napisałeś w poście jest tak zagmatwane, że nic nie rozumiem.

Czy chodzi o to, że wkładasz do napędu płytę pierwszą, ona się instaluje, prosi cię o płytę drugą, wkładasz ją, dajesz OK, a on dalej ci krzyczy o płytę pierwszą ?

Czy też o to, że po instalacji gra nie chce się uruchomić z płytą ?

chodzi mi o to ze gra nie chce sie uruchomic pisze zeby wlozyc plyte cd a przeciez jest wlozona

  1. Albo wkładasz nie tą płytę (ale skoro wkładałeś już wszystkie i nie działa, to chyba odpada).

  2. Coś jest uszkodzone - odeślij płyty wujowi do Anglii do reklamacji.

  3. Jest to częsty “problem” przy pirackich płytach, a to nie to forum.

I fotki płyt i pudełka raczej by mnie nie przekonały, bo widywałem już piraty wydane lepiej od oryginałów.

zadzwoń do wuja i poproś o cracka :smiley:

Niezły pomysł :wink:

Dołącz dodatkowo zdjęcie pudełka :slight_smile: