Colin Mcrae Dirt

Witam,

Kupiłem płytę PC DVD-ROM. Dało się ją zainstalować, ale jak chcę uruchomić to niestety nie idzie. Tak jakby jej nie widział system. Inne gry chodzą normalnie. Czy to może być coś z czytnikiem? Czy raczej z płytą…? A może jakieś kodeki… System odpowiedni do gry. Pomocy…

Dodane 24.09.2012 (Pn) 16:08

Wyskakują mi jakieś takie błędy;

[Error Information]

4.70.9.9; 3102; ES: 7, 6E, 10004, 0

Jak chcesz jakiejś odpowiedzi to musisz zawsze podawać sprzęt na jaki instalujesz… DIRT ma spore wymagania i to że inne gry chodzą to nic nie znaczy…

Co do kodeków… to tylko do filmów…

Na płycie są tylko biblioteki DirectX więc tylko to potrzebne… czasami gry nie działają przy starych wersjach sterowników do karty graficznej… oczywiście pod warunkiem, że karta spełnia wymagania gry… system nie ma praktycznie nic do gry… no chyba że starszy niż XP

Colin Dirt (1) nie działa na Windows 7, niektórzy nawet informują o tym( o możliwych problemach) np Steam.

Próbowałem zainstalować grę na W7, udało się, ale gra działała niestabilnie, natomiast na XP nie było żadnych problemów. (No oczywiście obydwa komputery spełniały nawet zalecane wymagania gry).

Co do Kodeków, to pamiętam, że “kiedyś któraś tam” wersja K-Lite gryzła się z Silent Hunter III (brak dźwięku w grze)

karlito2011 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.