Colin McRae Rally 2005 - Dziś premiera

Masz najnowsze drivery do swojej karty?

mam chyba z serii 52.xx ktore nie wiem czy sa najnowsze. Do mojej karty sa 21.81 do 41.80 ale z 52.xx tez chodzi

Popieram Rafiego! NFS rulezzz! :slight_smile:

Miło widzieć że ktos mnie popiera.A Collin jest przeciętny :-x

NFSU2 Coming Soon :twisted:

Dołączam siędo tej grupki nie ma to jak NFSU 2! !!

no pewnie, że Colin jest przeciętny!! :smiley:

przecież prowadząc wirtualny samochód w Colinie trzeba patrzeć gdzie się jedzie i uważać na drzewa; budynki etc. żeby nasz samochód się nie zamienił w złom 8) w NFS się tylko trzyma kursor “w przód” czyli gaz i tyle!! słowem gra dla dzieci; no właśnie… nawet mój trzy letni synek ma wiele radoch z Undergrounda, bo wciska sobie strzałeczkę i niezniszczalne Mitsubishi Eclipse 1999 GSX mknie do przodu i nic mu nie grozi!!

nie mówię, że gra jest zła bo jest naprawdę zajefajna, ale między NFS a CMR jest różnica wielkości drogi mlecznej!! z tym, że nie każdy wie, że droga mleczna jest na niebie, a nie w batoniku Milky Way 8) :lol:

Nie podlizuj się teraz.

Człowieku ta gra ma na świecie wiele fan klubów.Nawet turnieje są rozgrywane, więc nie wygaduj tutaż żadnych głupstw.

Czyli chcesz powiedzieć że Collin jest lepszy???

bez obrazy, ale do bystrzaków to ty nie należysz!! :cry:

to nie podlizywanie tylko DRWINA

jeżeli jest inaczej to przepraszam!! ale chyba masz inną wersję NFS U niż ja; wersję, w której samochód ulega zniszczenion etc.

tutaj masz na to odpowiedź:

bez obrazy oczywiście!! pozdrawiam…

no fajnie sciaglem sobie demko i czytam ze na moim sprzecie to niepojdzie bo nieobsluguje gforca4 mx, ale zaczolem czytac plik readme i znalazlem cos takiego;

“STATICBUFFERS” -> Set this to fix the Geforce4 MX440 crash bug for

nvidia drivers below version 43.80.

wiec jesli niedziala gra z mx-em to poco cos takiego dodaja ?

aha pisze tez ze nieruszy na karcie grafiki ktora jest zintegrowana na plycie !!

cos mi sie wydaje ze “mistrzowie kodu” pojechali na urlop a gre zrobili starzyści. :frowning: