Colin problem

Mój kolega kupił sobieoryginalnego colina i gdy chce go włączyc pisze i sprawdza dysk pojawia sie czarny obraz i widac z powrotem puplit. Najnowsze stery do karty sa wgrane a karta to radeon 9600pro 128 mb

Dopisz na końcu w skrócie novideo lub zainstaluj nieco starsze stery. Jaki proc?

Na starszych sterach tez nie chodzi proc 2600+ athlon

Dopisz parametr novideo.

Otwórz właściwości skrótu do gry, i w oknie Element docelowy dopisz parametr. Przykład: …CMR5.EXE" NOVIDEO.

nie działa nadal macie jakies dalsze pomysły. Nie kłóccie sie ludzie bo nie ma o co bo i tak nie działa

Jaki Win, czy ma SP2, reinstal gry, działała ona kiedyś?

Jeśli używasz jakichś wirtualnych dysków od programów typu Alcohol, Daemon, usuń je.

POzyczył mi ta gre odpaliłem z virtual clone drive i mi wszytko pieknie chodzi takze nie wiem czy to moze byc wina tego tych programów

Sprubój reinstalki DirectX’a :?

ja też tak miałem z colinem 05 ale kiedy sformatowałem dysk i wgrałem wszystko od nowa (oczywiście najnowsze stery i DirectX’a 9.0c) to gra normalnie się uruchomiła i wszystko działa do tej pory :-o

Przed formatem miał ten sam problem z colinem 4 teraz jak zrobił format nie spraedzał colina 4 ale z 5 mu sie tak dzieje czy to moze byc cos z logiem