ColinMcraeRally 1 wyłacza się!

Ostatnio chciałem pograć w klasyka jakim jest 1sza częśc popularnego COLINA. Po zainstalowaniu gry włączyłem ją i ukazało mi sie rozmazane nieczytelne menu ;/ Po omacku wybralem kategorie mistrzostw i zacząłem grać, wszystko niby było dobrze ale w pewnym momencie gra sie zawiesiła i wywaliło mnie do pulpitu. Słyszałem że ten klasyk potrzebuje patcha którego też udało mi się zdobyć jednak i on nic nie daje, bo gra wyłącza się samoczynnie. Przestawienie trybu zgodności na WINDOWS 98 także nie pomaga :expressionless: pomóżcie bo pograłbym w tą kultową grę … pomocy

boże po co ci colin 1??staroć taka…

Odpuść sobie :smiley:

Pograj sobie lepiej w 2 :wink:

bo jedynka jest jedyna w swoim rodzaju a dwójke juz znam na pamięć bo tyle razy ją przechodziłem…poza tym chce rozwikłać zagadkę dlaczego mi się to wyłącza :confused:

hmm jeżeli posiadasz procesor 2 rdzeniowy to wyłącz 1 rdzeń i zobacz jak wtedy będzie działać gra . Jeżeli to nic nie da do pokombinuj ze sterownikami do grafiki

MAM zabytkowego durona 850 i karte grafiki NVIDIA GeForce2 MX/MX400 . Nie wiem co mam zrobić…u innych znajomych ta sama gra także się wyłącza…

Ja miałem Celerona 300 mhz , 96 mb ramu i Vodoo Banchee 16 mb i gra chodziła bez problemu. OFC na XP również działała na AMD duron 1000mhz , 256mb ramu i Geforce 2 mx 400 64 mb. Prawdopodobnie masz zwaloną kopie gry

Możliwe że właśnie ta kopia zła ale niestety jedyna jaka jest dostępna na sieci bo gra ma swoje lata już…

W dniu 20.05.2008 , o godzinie 21:34 został dopisany post przez Mrozio87

Jak wywala mnie z gry to pokazuje się takie okienko :a635ffbea012bcdbm.jpg

To jest jakiś błąd z samym plikiem gry. Musiałbyś ściągnąć z neta poprawke do gry (jeśli istnieje).