Colorshop

Mam takie pytanie czy ktoś korzystał już z tego małego programiku do ustalani barw?

Otóż mam problem, umiem pobierać barwy z różnych elelmntów rysunku do tego kwadracika Colorshopa, ale jak zrobić, aby barwa ustalona w kwadraciku colorshopa ( na bazie palety barw ) była na narysowanym elemencie? Ściągnęłam go przed chwilą, i może zbyt zmęczona jestem i nie wiem, gdzie tkwi problem.

P.S colorshop ma ładne barwy i jest łatwy w użyciu mogę go wszędzie przestawiać.

hej witam otóż ja z niego korzystam i to dosyć często bo się po prostu przydaje przy zmianach kolorów “themes” windy ale do rzeczy, nie wiem dokładnie o co ci chodzi, jak bym cię prosił o dokładniejsze wyjasnienie, to ci pomogę bo na codzień z niego korzystam

Dziekuję za zainteresowanie. :slight_smile:

Tak ja też cenię w nim to, że mogę dowolnie zmieniać kolory.

Mój probelm polega na tym, że jak mam jakiś element w kolorze ładnej zieleni to potrafie go eksportować za pomocą pipety do tego kwadracika z colorshopu. Natomiast nie potrafie tego zrobić w drugą stronę czyli ustawie sobie ładny odcień koloru w kwadraciku colorshopa, ale nie umiem wyeksportować go do elementu bez barwy.

jeśli chcesz ustawić kolorek w “colorshop’ie” i przeciągnąć to tak sie niestety nie da, jedyny sposób to taki: klikasz dwa razy na kwadraciku z kolorem i otwiera ci sie paleta kolorów gdzie możesz modyfikować kolor, nie wiem czy o to ci chodzi, jeśli choć w jakiś sposób ci pomogłem to ok. jeśłi nie to pisz dalej może jakoś rozwiążę ten problem, przynajmnije będzę się starał.

Rozumiem, że tak się nie da przeciągnąć z colorshopu ustawiony kolor do elementu.

W taki razie można modyfikować kolor czyli jak w elemencie jest ciemnożółty to ja go przeciągam do colorshopa tam modyfikuje na jasnożółty i jak zrobić, aby ten kolor był teraz w tym elemencie zamiast tego ciemnożółtego?

POMOCY!

to znowu ja, słuchaj chcę ci pomóc ale nie wiem jak bo nie wiem naprawdę o co ci chodzi, nic z tego nie rozumiem, napisz dokladnie o co ci chodzi gdzie chcesz zmienić kolor po co itp., to może wtedy ci pomogę bo tak to nic z tego nie rozumiem.

Pozdrawiam