ComboFix:Hijack:jak sprawdzić czy nie są pr.hakerskimi?

po zainstalowaniu combofix`a i uruchomieniu go prosi o wyłączenie pr.antyvir. a następnie (jesli nie masz) o pobranie i zainstalowanie programu do

przywracania systemu,rada zbierz wszystko przed startem i odłącz neta

nie chcę tworzyć nowych furtek [-X ale uwaga programy tego typu skanują całą zawartość kompa,tworzą linki i nakazują podejmowanie określonych działań.

czy w tych programach mogą się znaleźć ukryte info. dla innych. #-o

1:nie wiele wiem ale antyviry są tworzone po to by działały anie by były wyłączane

2:na ścieżkach jest zawarte bardzo wiele info. np. jakich programów używasz

może dać to zarys gdzie szukać furtek :frowning:

3:na pewno ma to wpływ na info. o mnie i o tym co robię

wiem że najlepszym sposobem na to jest płaty program z zaufanej witryny allllllleeeee on kosztuje :frowning:

jak można to sprawdzić ?czy w ogóle się da sprawdzić ? i czy można się przed tym chronić bez kupowania (dobrych)programów ? #-o

nie znalazłem postu i tematu który by na to wskazywał ale przezorny dmucha dwa razy czy jakoś tak :wink: ![-o<

Każdy używa ich od lat i nigdy nikt nie narzekał!!to są czyte programy!a antyvi zgłasza vira bo te programy robią to co one i jest konflikt!

nie było bo te programy nie są bezpośrednio związane z hakowaniem, oto mi chodzi między innymi! !!

Nie wymyślaj, jak je pobierzesz z pewnych źródeł np ze strony DP, to możesz być w 100% pewny że są czyste.

Wszyscy je stosują i jest dobrze.

NIE WYMYŚLAM, po prostu jestem ciekawy i to wszystko #-o