ComboFix problem z biosem

Witam. Przeskanowałem komputer CFem i po zalogowaniu się na użytkownika windows 3 razy pika bios i nie wiem co z tym zrobić, przywracanie systemu windows nic nie pomaga co z tym zrobić?

Artiixx ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Opisz dokładniej problem. W czasie używania Combofix wydobywa się dźwięk z głośniczka w obudowie? takie pikanie? jak tak to tak powinno być :wink:

ale…

Poczytaj Dźwięki Biosu

Wyskakują jakieś błędy?

Nie w czasie używania tylko na stałe, znaczy jak włączam kompa ładuje się konto użytkownika (moje) i wtedy pika.

Też spotkałem się z takim problemem… i jak dotąd nie mam na niego pomysłu… :confused: Poza odłączeniem głośniczka systemowego od płyty głównej… :stuck_out_tongue: Może pomóc też usunięcie pliku beep.sys z “C:\WINDOWS\system32\drivers” i “C:\WINDOWS\system32\dllcache”… choć za ten drugi sposób to nie ręczę… :wink:

Domyślam się że ten ComboFix usuwa jakieś pliki sterowników.