ComboFix zmienił atrybuty folderów

Odpaliłem dzisiaj ComboFixa żeby przeskanować komputer bo złapałem Trojan.Generica (nie ma to jak pobierac programy z gównianych źródeł…) i przy okazji chcialem zeskanowac pendrive’a bo autorun.inf był uszkodzony i po ukończeniu skanowania ComboFixem zmieniły mi się atrybuty praktycznie wszystkich ukrytych folderów w sytemie, tzn. np. $RECYCLE.BIN na D:/ jest normalnym folderem (nie ukrytym), ProgramData (na C:/) też jest normalnym folderem. (nie jest “przeźroczysty”)

Stalo sie to pewnie dlatego ze przed odpalaniem CF’a zapomniałem w Opcjach Folderów schować pliki ukryte :/. Dodam, że CF’a uruchamialem na koncie Administrator. No i mam Viste Home Premium SP2 na laptopie (oryginał)

Nie pomaga resetowanie ustawień folderów ani przywrócenie systemu do punktu przed uzyciem Combofixa.

Myślalem żeby w konsoli odzyskiwania przywrócić rejestr (bo CF zrobił backup przed skanowaniem) tylko nie wiem jak wejśc na tej cholernej Viście w tą konsole odzyskiwania. Na XP’ku wystarczy przed bootowaniem wcisnac F8 i w nią wejśc, tutaj nie wiem. Będe wdzięczny za każdą pomoc :).

Pozdrawiam, adi007