Commandos 1 na win xp?

tak jak w temacie… czy jest możliwa gra w pierwszą odsłone gry commandos 1 na win xp ??? moze jest jakis patch albo cos?

A próbowałeś? Sprawdź, ustaw tryb zgodności z windą 98 i tyle. Jakby nadal nie działało to poczytaj w necie pewnie będzie jakiś patch jak do max payne.

próbowałem z trybami zgodnosci ale to ie pomaga, patcha tez zadnego nie znalazłem

A jaka jest pierwsza część ?

Jeżeli Commandos: Behind Enemy Lines to wszystko powinno działać bez żadnych patchy i trybów zgodności.

Ja również mam XP-ka i żadnych problemów nie mam :stuck_out_tongue:

A jak masz gdzie 98 to tam sprawdź może akurat ta wersja jest jakaś nie ten teges :wink: Bo 1 podobno chodzi dobrze na XP

wersja jest dobra, włanczam gre i czarne tło, tak samo miałem z diablo 2 ale tam kasowało sie jakis plik i chodziło a tutaj nie. ja mam xp profesjonal a wy moze home edition ?

Mmm…ja mam wersję PRO i wszystko chodzi ok.

Dodam, że ta gra była kiedyś dodana do CD Action :smiley:

Ja mam z kolei inny problem z nią…otóż gry w żaden sposób nie idzie zainstalować, a co za tym idzie, nie można stworzyć zapisu z gry (gra uruchamia się bezpośrednio z płytki) :expressionless:

To przekopiuj na dysk.

witam,

u mnie odpala się gierka, ale mam inny problem- tempo gry jest dwa razy szybsze niż powinno być- ludziki biegają jak oszalałe :o może ktoś wie czy da się coś z tym zrobić, żeby gra chodziła normalnie, a nie jak wyścigówka

pozdr

załącz w profilach nvidia żeby ta gra miała wymuszone antyaliasing x16 i powinno spowolnić…

przyznam że nic z tego nie rozumiem, w jakie i gdzie profile mam wejść?