Commandos 3- Pytanie!


(ŻuKo) #1

Czy wie ktoś może dlaczego kiedy w Commandosie 3 nakładam mundur niemca i podchodze w pole widoku patrolujących niemców oni do mnie strzeleją choc jestemw Niemieckim mundurze?


(Maesky) #2

Dzieje sie tak dlatego, bo jesteś od nich niższy rangą(co oni rozpoznawają po mundurze), dlatego są w stanie cie zdemaskować. Żołnierze niemieccy niżsi rangą od 'twojego munduru" nie zjarzą się że jestes wrogiem i to tak działa w tej grze- trzeba zwracać uwagę obok kogo przechodzisz: 1 Jezeli Niemiec jest wyższy rangą to cie zdemaskuje.

  1. Jezeli nizszy rangą to możesz smiało iść, bez obaw.

(ŻuKo) #3

Wielkie dzięki! Stary ratujesz mi życie :). Odkąd zacząłem grać w Commandosa ,nawet w pierwszej wersji nie wiedziałem ,jak to działa .:stuck_out_tongue:

Acha i jeszcze jedno ,nie mogę założyć ubrania porucznika ,jestem w pierwszej misji w Europie Środkowej.Dlaczego?


(Maesky) #4

Podejrzewam, że twoja postać nie jest wykwalifikowana do zakładania munduru...sprawdz czy możesz założyc mundur inną postacią. Nie jestem pewien bo nie pamietam tej misji, ale tak mi się wydaje.


(ŻuKo) #5

Mam Szpiega i Złodzieja, Szpieg nie może żadnego munduru wziąść ,ani broni ,ma tylko paczke papierosów i strzykawke ,a Złodziej może tylko mundur żołnierza ,nikogo wyższego!

No i znowu ten sam problem ,nakładam mundur oficera i mnie zwykli żołnierze niżsi rangą rozpoznają!