Commandos 3- Pytanie!

Czy wie ktoś może dlaczego kiedy w Commandosie 3 nakładam mundur niemca i podchodze w pole widoku patrolujących niemców oni do mnie strzeleją choc jestemw Niemieckim mundurze?

Dzieje sie tak dlatego, bo jesteś od nich niższy rangą(co oni rozpoznawają po mundurze), dlatego są w stanie cie zdemaskować. Żołnierze niemieccy niżsi rangą od 'twojego munduru" nie zjarzą się że jestes wrogiem i to tak działa w tej grze- trzeba zwracać uwagę obok kogo przechodzisz: 1 Jezeli Niemiec jest wyższy rangą to cie zdemaskuje.

  1. Jezeli nizszy rangą to możesz smiało iść, bez obaw.

Wielkie dzięki! Stary ratujesz mi życie :). Odkąd zacząłem grać w Commandosa ,nawet w pierwszej wersji nie wiedziałem ,jak to działa .:stuck_out_tongue:

Acha i jeszcze jedno ,nie mogę założyć ubrania porucznika ,jestem w pierwszej misji w Europie Środkowej.Dlaczego?

Podejrzewam, że twoja postać nie jest wykwalifikowana do zakładania munduru…sprawdz czy możesz założyc mundur inną postacią. Nie jestem pewien bo nie pamietam tej misji, ale tak mi się wydaje.

Mam Szpiega i Złodzieja, Szpieg nie może żadnego munduru wziąść ,ani broni ,ma tylko paczke papierosów i strzykawke ,a Złodziej może tylko mundur żołnierza ,nikogo wyższego!

No i znowu ten sam problem ,nakładam mundur oficera i mnie zwykli żołnierze niżsi rangą rozpoznają!