Commandos Behind Enemy Lines - znikające dźwięki

Witam. Postanowiłem przypomnieć sobie powyższy tytuł i oczywiście zanim udało mi się go uruchomić musiałem przebrnąć przez kilka przeszkód takich jak ciemne ekrany czy zbyt szybkie działanie gry. Udało mi sie to wszystko naprawić i gra działała prawie znakomicie. Prawie bo dalej nie chce mi zapisać profilu i przy każdym uruchomieniu musze zmieniac rozdzielczość (swoją drogą, wie ktoś może jak to naprawić?). Problem pojawił sie przy bodajże 8 albo 9 misji, nie pamiętam dokładnie, w każdym razie jest to pierwsza misja w Afryce. Polega on na tym, że przed misją, tzn. wtedy kiedy na ekranie mamy jakiś obrazek wojenny i kilkanascie linijek tekstu nie słychać lektora, a już w samej grze nie działa odprawa czyli nie ma tego przemiłego głosiku, który mi mówi i pokazuje na mapie co trzeba zrobić (oczywiście kiedy wcisne esc, żeby opuscić odprawę mogę spokojnie grać). Dodatkowo nie słychać muzyki w menu gry. Problemy te pojawiają się dopiero po rozpoczęciu kampanii w Afryce. Żaden z powyższych błędów nie pojawiał się we wcześniejszych misjach.

Mój sprzęt to Athlon 64 x2 5000, 2 GB ram, Radeon 4850 512 mega, płyta główna MSI K9N ultra, dźwięk zintegrowany, system Windows XP home 32bit

Oto co do tej pory próbowałem zrobić (nie musze chyba nikomu wspominac, że poniższe próby nie podziałały?:wink: ):

  • uruchamianie gry w trybach zgodności

  • różnej masci patche znalezione w internecie (poza ‘loaderem’, dzięki któremu udało mi się spowolnic działanie gry)

  • uruchomienie gry w windows 98 zainstalowanym w VirtualPC

Mam ten sam problem, jednak ja też nie znalazłem rozwiązania. Myślę, że nie ma to związku z misją, ponieważ moje problemy zaczęły się przy 12.

Cenega mi odpisała

Nie testowałem tego rozwiązania bo zdąrzyłem już gre ukończyć, ale Ty możesz spróbować (daj znać jakie wyniki).

The_Sleaze , A ja mam problem z tym czarnym ekranem.Jak się go pozbyłeś?? Jak włączę grę to jest dźwięk ale nie ma obrazu The_Sleaze ,