Comodo Antivir

Czy może mi ktoś powiedzieć co sądzi o tym darmowym programie antyvirusowym…jak się ma do innych darmowych programów antivir…

Na tle avasta i antivira nie wypada szaro. Myślę iż można zaryzykować i skorzystać z niego.

Może poprzesz czymś swoje stwierdzenie :roll:

Program jest stosunkowo nowy i jeszcze nie widziałem żeby był brany pod uwagę w jakichś profesjonalnych testach.

Testowałem ogniomurek Comodo i wypadl stosunkowo nieźle, szczególnie spdobała mi się możliwość pełnej konfiguracji i dostosowanie do potrzeb danego użytkownika. Porównywalny do Kerio. Jednak ze względu na brak polskiego interfrejsu mój wybór padł na Kerio. A pełna wersja w nagrodę od “Dobrych” zupełnie rozwiała moje wątpliwości 8)

UpDate:

tutaj ktoś go testował:

http://www.wilderssecurity.com/showpost … stcount=64

Jest to tylko stwierdzenie do opisu AV który wkleiłem. Skanowanie poczty, rezydent, monit procesów wnioskują iż nie jest najgorszym z możliwych.

Ale do antivira chyba jednak mu daleko :wink:

A moim zdaniem nie jest zły sam mam go prawie miesiąc i jeszcze nic nie złapałem.A jeśli chodzi o możliwości to napewno przywyszsza AntVira który nie posiada skanera poczty i nie można zaplanować w nim skanowania o określonej porze .Program jest rzeczywiście mlody i jeśli chodzi o skutecznośc trudno coś powiedzieć ja jednak dałem temu programowi i innym programom Comodo kredyt zaufania i jak narazie wszystko jest ok .Jeśli chodzi o opis programu to jest tu