Comodo blokuje multimedia menagera od samsunga

Pomóżcie bo przez comodo nie mogę uruchomic multimedia menagera. Początkowo zablokowany, lecz po chwili sprawdzony online i dodany do zaufanych program i tak się nie otwiera :-x

Otwórz Comodo i przejdź do:

Defence+ - Zasady bezpieczeństwa komputera

Firewall - Reguły zabezpieczeń sieci (tak dla pewności).

Wśród pozycji w tamtejszych listach znajdź reguły dla w/w aplikacji i usuń ją.

Nic z tego. Nie będę się z nim użerał, rezygnuję z comodo. Ale teraz prośba, poleć jakiś równie dobry firewall ale dla mniej zaawansowanych, bo z deczka nie ogarniam comodo

Coś robisz nie tak, bo jeśli usuniesz stamtąd jakąś regułę to przecież jej w programie nie będzie i przy próbie uruchomienia takiego programu Comodo powinno zapytać co zrobić.

No nic. Możesz jeszcze spróbować dodać cały katalog programu, o którym wspominasz do wyjątków w Defence+ -> Ustawienia Defence+ -> Kontrola uruchamiania -> Wykluczenia.

:smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: Nic z tego. Dobra sabaczka zaryta. Ale i tak dziekuję za pomoc :slight_smile: :wink:

Dodane 26.07.2011 (Wt) 16:08

kamil, przepraszam miałeś rację coś źle robiłem, bo przy usuwaniu reguły MM. klikałem na zakładkę ‘usuń’ a teraz spróbowałem z menu kontekstowego i DZIAŁA. Naprawdę zaj@@@ście się cieszę. 100% szacun kamil

W takim razie ja również cieszę się, że mogłem pomóc.