Comodo brak alertów,a ustawienia

Witam

Prosiłbym o pomoc w sprawie Comodo Internet Security 2011 program mam dopiero 1 raz i nie wiem co i jak i związku z tym mam pytanie bo nie mogę się na ten temat połapać.

A,więc tak na spróbowanie wziąłem,a raczej próbowałem sciagnąć pewnego trojana i mianowicie tu jest ten problem ponieważ nie mam żadnego komunikatu ze strony comodo,że znajduje się w nim zagrożenie.Tylko jest to coś innego po sciągnięciu tego pliku trojana na pulpit jego tak naprawdę nie ma jakby się plik tego trojana ulatniał teraz to kolejne moje pytanie gdzie się on podziewa ?(przy skanowaniu nic nie wykrywa).

Także:Podsumowanie jak zrobić,aby był alert,że ten i ten plik ma jakieś tam zagrożenie przy ściąganiu.

Pytanie jeszcze drugie w zdarzeniach Defense jest zapisane pierwsze mi znane System32\WerFault.exe czy to wszystko wporządku ?

Jesli chodzi o moje ustawienia to ustawiłem tylko na takie:Nie wiem czy dobrze w razie czego proszę o poprawienie mnie:

Antywirus Skanowanie : Przy dostępie/Poziom skanowania heurystycznego -Średni

Ustawienia Defense:Tryb bezpieczny

Firewall:Tryb bezpieczny

Częstotliwość alertów :Wysoki

Ustawienie opcji w Firewall Stealth Port Wizard

Reszta jakie są opcje ,są ustawione na takie jakie były czyli standardowe.

I przed ostatnie pytanie jest jakaś mowa o skanowaniu w chmurze pomimo Polskiego Pakietu Comodo i tak nie,które teksty są w języku angielskim czy to skanowanie w chmurze to : cloud scanning ?

Ostatnie pytanie czy przy skanowaniu na Windows 7 64bit i aplikacji Comodo 64 bit czy to normalne przy takim zestawieniu specyfikacji komputera (patrz poniżej) procesor przeważnie idzie do 100% i taka granica gdzieś troszke pozostaje jakby to zależało od plików,a ram bierze bardzo malutko.

Klasyfikacja komputera 5,5

Procesor: Intel Dual-Core E5300 2,60 GHz

Pamięć ram: 2Gb

Karta Graficzna:Geforce Gt 220 1Gb

System Operacyjny:Windows Home Premium 64 bit.

Pozdrawiam i Z góry dziękuje za pomoc.

Bez urazy, ale nie masz co robić? Zainstaluj antywirusa i nie szukaj wrażeń. Jak ma coś wykryć to wykryje. Spokojnie, poczekaj, zobacz jak komputer pracuje czy nic się nie dzieje, czy komunikaty Comodo nie doprowadzają Cię do rozstroju nerwowego i czy Ci kompa nie muli. Powiem tak: ustawienia mogą być - im wyższy poziom tym więcej alertów i kliknięć myszką. Poziom zabezpieczeń co prawda się zwiększa, lecz jeśli nie szukasz kłopotów ( a tutaj dajesz dowód na to, ze szukasz :slight_smile: ) to wystarczą Ci średnie parametry ustawień zabezpieczeń. Chyba, że na prawdę nie masz co robić i chcesz zasyfić se kompa robiąc jakieś tam testy na własna rękę. Jak obawiasz się tego trojana to na wszelki wypadek przeskanuj system tym : http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html Radzę zmniejszyć częstotliwość alertów na niższą to dłużej będziesz miał włosy :smiley: Jak nie muli komputera to ciesz się przyzwoitym pakietem. Pozdrawiam.

ziom888 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Witam Ponownie

Temat został mi wyjaśniony poprzez pw i doszłem do wszyskiego,także temat można zamknąć.

Pozdrawiam.