Comodo ciągle pyta o pozwolenie

Witam

Mam postawiony serwer Minecrafta jest on postawiony przez Hamachi ze względu na wew. Ip. Mam mały problem z Comodo Internet Security ponieważ każda osoba która chce się połączyć na serwer musi dostać pozwolenie przez Comodo i zawsze mnie on o to pyta nawet gdy dana osoba logowała sie kilka razy. Moje pytanie jest takie jak wyłączyć to by nie pytał się o pozwolenie na wchodzenie tych osób które mam w Hamachi ??

Ustawić Minecrafta jako wyjątki.

Definiuj zaufana aplikacje to nic nie daje chyba że chodzi ci o coś innego. Przy każdej próbie połączenia się kogoś wyskakuje czy chcesz zezwolić na to połączenie czy coś takiego i jest jego adres ip z hamachi.

Witam.

Firewall / kreator ukrywania portów / Zablokuj połączenia przychodzące i ukrywaj każdorazowo porty komputera.

Przy takim trybie pracy twój PC będzie informowany o próbie podłączenia kolejnego PC. Wystarczy zatwierdzić jako dostępny. Czynność należy powtórzyć dla wszystkich PC w twojej sieci.

Komputery połączone przez sieć z twoim, jeżeli mają mają zainstalowany CIS, powinny być w ustawieniach firewalla skonfigurowane tak jak twój.

Efekt takiej konfiguracji można zobaczyć w Firewall / Reguły zabezpieczeń sieci / Reguły globalne.

  • to na co zezwolisz będzie z zielonym znacznikiem