Comodo Cleaning Essentials w momencie próby skanowania wyłącza się

OTL

Pobierz na pulpit Roguekiller z pozycji wszystkie wersje- we 64bit, - http://www.dobreprogramy.pl/RogueKiller,Program,Windows,39028.html

Uruchom jako administrator - prawym przyciskliem myszki i z menu wybierasz "uruchom jako administrator.

Program wykona skanowanie wstępne. W kolejności należy wykonać skanowanie pełne, zalecane usonięcia, naprawę Hosts.

 

Odinstaluj - C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager

 

Skaner CCE.exe możesz uruchomić w trybie agresywnym. ( Shift + CCE.exe ). Uruchamianie z wykorzystaniem Shift należy powtarzać aż do pewnego zadziałania skanera.

Skan Roguekiller

http://www.wklej.org/id/1355033/

Uruchamiałem w trybie agresywnym. ( Shift + CCE.exe ) kilkanaście razy, bez rezultatu.

Witam, dalej walczę z tym problemem, parę razy już instalowałem system. Po instalacji systemu Comodo Cleaning Essentials odpala się normalnie skanuje itd. Po jakimś czasie okazywało się, że już nie działa i nie wiedziałem jaka jest tego przyczyna. Pomyślałem, że może jakaś aplikacja powoduje ten stan. Więc instalowałem swoje programy za każdym razem po instalacji danego programu uruchamiałem Comodo Cleaning Essentials by sprawdzić czy działa. Jak zainstaluje aplikację która wchodzi w konflikt z Comodo Cleaning Essentials to też nie odpala się Autorun Analyzer z pakietu Comodo Cleaning Essentials. Cały czas sprawdzałem, ponieważ myślałem, że może mam jakiś wirus czy coś. Dziś wyłapałem w którym momencie program przestaje skanować i się wyłącza. Po zainstalowaniu GeForce Experience 2.0.1.0 Comodo Cleaning Essentials odmawia dalszej współpracy. Przeprowadziłem parę testów, by mieć pewność.