Comodo, dziwne GUI

Pobrałem dzisiaj Comodo Internet Security z oficjalnej strony i po instalacji zobaczyłem jakieś tragiczne GUI (czyli wygląd aplikacji) - uproszczone na maksa i wygląda lamersko. Czy pobrałem złą wersję? (wątpię). Taka jest najnowsza wersja? Przecież tam nawet monitoringu procesów korzystających z netu nie widziałem…

Także ci co mają comodo IS (instalowali niedawno), niech powiedzą mi, skąd to GUI dziwne i czy jest wersja ze starym wyglądem, rozbudowanym

To jest właśnie ten nowy wygląd, ohydny nie praktyczny, a jeśli chce się mieć stary wygląd to chyba pozostaje korzystanie z starszej wersji 5.

o dziękuję za szybką odpowiedź

I wywalili z tego nowego comodo większość rzeczy? Nie ma monitorowania procesów korzystających z netu itd? Co polecasz rozbudowanego tak bardzo jak comodo lub bardziej?

Twoje zdegustowanie jest nieuzasadnione. Pierwszy moment może i nowy wygląd odstrasza, ale wystarczy mu poświęcić chwile i wszystko można znaleźć bez problemu.

Jest wszystko, a nawet więcej.

ok, problem raczej zniknął. Jednak są inne opcje w Comodo, zainstalowałem, sprawdziłem, tylko w głupim miejscu to jest, ten GUI z początku tragiczny jest, na szczęście nie wywalili 90% rzeczy, co sugerowało nowe GUI