Comodo Firewall a wyskakujące reklamy

(p19koz) #1

Czy Comodo Firewall blokuje wyskakujące reklamy? Jeśli tak to w jakim stopniu? Nie ukrywam, że jest to dla mnie, poza bezpieczeństwem, jedna z ważniejszych cech firewall'a wpływających na moje zadowolenie z programu.

A jeśli nie to jaka zapora robi to możliwie najdoskonalej?

Wiem z własnego doświadczenia, że Norton Firewall i Outpost radzą sobie z tym doskonale (więc ich mi nie polecajcie - może inne)

Acha i w role nie wchodzą żadne programy stworzone tylko do blokowania reklam tzw Ad-Blokery.

(StG 44) #2

Nic nie stoi na przeszkodzie,żebyś sam przetestował możliwości różnych firewalli,najłatwiej otrzymać wszystko na tacy. :wink:

(Fernando) #3

(;(^.^):wink:

Tylko innych rownie dobrych niespotkałem... :lol:

Tylko chyba to najlepszy sposób na blokowanie, o ile mogę wiedzieć czemu jestes tak zrażony do tych programów ??

(p19koz) #4

Sturmgewehr 44 napisał:

Na Vortalu jest ich trzynaście a ja po za nimi znam jeszcze Kaspersky AntiHaker, spomniany Comodo, Firewall Pandy, MksVir itd. Wiec znalazło by się ich z drugie 13-cie. To ja mam według Ciebie je wszystkie instalować i testować. A pytam się Ciebie:

-skąd wziąć na to czas na to?

-Pozostałości po dezinstalacji tych wszystkich zapór to kto mi usunie z systemu (chyba nie Ty)

Po to jest forum aby móc się zapytać innych mądrzejszych :evil:

Zobacz sobie łaskawie ile jest tematów w stylu - "Który AntiVir jest najlepszy" :evil:

Fernando

Zrażony jestem bo po pierwsze:

-Żaden mnie nie zadowolił (już lepiej od nich blokuje Norton Firewall)

-Zawsze to kolejny program w autostarcie

Złączono Posta : 11.03.2007 (Nie) 18:40

Dodam na koniec iż COMODO Firewall beznadziejnie (dużo gorzej od Outpost'a) blokuje reklamy :frowning:

(Fernando) #5

Powiedz jaką masz przeglądarkę jak IE to

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=4607

Firefoxa to

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=118224

(p19koz) #6

Mam IE7 i Firefox'a. Ale staram się produktu Microsoft'u jak najrzadziej używać więc w niem blokada reklam mniej mnie interesuje.

Fernando

Dzięki wielkie na pewno wypróbuje.

Złączono Posta : 11.03.2007 (Nie) 20:02

Fernando dzięki wielkie.

Adblock+Adblock Filterset.G Updater to na prawdę, odczuwalna ale to powtarzam odczuwalna, mniejsza ilość reklam (nawet tych, które przeszły przez filtr Outpost'a". Jeszcze raz dzięki Fernando

P.S.

Fernando napisał

Już kiedyś instalowałem Adblocka jeszcze w lisku o numeracji 1.5 ale denerwowało mnie ręczne wprowadzanie kodu filtru. A Adblock Filterset.G Updater rozwiązuje ten problem w 100% (szacunek dla twórcy).