Comodo IceDragon x64?

Czy ta przeglądarka nie ma wersji 64-bitowej? Pobrałam ją stąd: https://www.dobreprogramy.pl/Comodo-IceDragon,Program,Windows,35193.html i jak widać pod “Pobierz program” jest napisane 32/64. Sądziłam, że w takim razie instalator zawiera obie wersje i instaluje odpowiednią do systemu, czyli w tym przypadku x64. Zwłaszcza, że Firefox v.57, na którym bazuje ta przeglądarka, ma przecież wersję x64. Tymczasem okazało się, że mam zainstalowaną wersję 32-bitową, a przynajmniej tak pokazuje info o programie, bo sam program zainstalował się w folderze dla aplikacji 64-bitowych. I już nic z tego nie rozumiem… :frowning:

Oznacza, że działa na obu systemach.
W FAQ Comodo IceDragon jest informacja
obraz

1 polubienie

Dziękuję za wyjaśnienie :slight_smile: To w takim razie kiepsko :frowning:
Ale z tym 32/64 to tylko wprowadzają w błąd. Przecież chyba każdy wie, że 32-bitowe programy będą działać na 64-bitowym systemie. A spotkałam się z tak oznaczonymi instalatorami, które zawierały obie wersje i instalowały odpowiednią do wykrytego systemu, np. GIMP tak ma.

Programy antywirusowe też czasem tak mają, jeden instalator pod 2 architektury.

2 polubienia

No właśnie, więc skąd takie bezsensowne oznaczenie? Powinno wyraźnie być napisane, że program 32-bitowy, a nie jakieś 32/64