Comodo internet security problem z aktualizacją

Podczas gdy chcę zaktualizowac program wyskakuje następujący błąd Error 108: Update could not be completed. Please chek your Internet connection settings. Wg. mnie wszystko jes ok, program jedynie pobiera definicje bazy wirusów zapor też jest ustawiona jak powinna.Macie może jakiś pomysł co jest nie tak?

Hej,

Czasami coś takiego się zdarza, gdy jest spory przeskok w wersjach programu. Pamiętam, że w jednej z wersji konieczne było zainstalowanie ręczne uaktualnienia, które pozwalało na ściągnięcie i zainstalowanie nowszej wersji zapory z poziomu samego programu. Jeśli to się nie udaje zostaje aktualizacja ręczna. Czyli ściągasz najnowszą wersję Comodo Internet Secutiry i instalujesz - w samym procesie zamiast usunięcia zaznaczasz aktualizację. Dzięki temu zainstaluje się najnowsza wersja programu, a sam problem powinien zniknąć. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dziękuję i pozdrawiam :slight_smile:

Hej,

Nie ma sprawy. Daj tylko znać, czy po aktualizacji ręcznej program będzie się już poprawnie aktualizował.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Miałem podobny problem, temat znalazłem przez Google. Dorzucę coś od siebie na przyszłość :slight_smile:

U mnie pomogła dopiero zwykła reinstalacja – opcji aktualizacji w instalatorze niestety nie było. Przy czym straciłem swoje ustawienia , bo liczyłem na to, że zostaną one zachowane po deinstalacji. Tak czy inaczej, wszystko już działa poprawnie.

Dodam jeszcze, instalator pobierałem z wortalu ; na stronie COMODO była nieco starsza kompilacja, a data publikacji nowszej wersji z wortalu zgadzała się z datą, od której nie mogłem aktualizować programu :slight_smile: