Comodo IS - instalować wersję, którą proponuje aktualizator?

Hi. Na dp pisze że najnowsza wersja comodo to 3.11.111344.557, którą dziś pobrałem z vortalu i zainstalowałem. Przed chwilą aktualizator comodo zaproponował mi aktualizacje do nowej wersji, jednak na stronie comodo widnieje wciąż stara wersja - 3.11.108364.552. Co o tym sądzicie? Czy instalować aktualizację proponowaną przez program?

Pozdrawiam :slight_smile:

Hej,

Bardzo często z Comodo tak właśnie jest - na stronie do pobrania widnieje jeszcze nieco starsza wersja, podczas gdy program już pisze o nowszej. Najczęściej jest tak przy większych zmianach w kodzie programu - wychodzi nowsza wersja i gdy znajdą się w niej błędy, szybko jest naprawiana i zmieniana, przez co wychodzi kolejna aktualizacja.

Ja bym zainstalował, choć - co ciekawe - na razie program nie widzi żadnych dostępnych aktualizacji. Dziwne to trochę. Tak czy inaczej, jeśli teraz nie zaktualizujesz, Comodo będzie się przypominał z taką koniecznością.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Najlepiej to czytać historię zmian. W nowszej zoptymalizowano program antywirusowy. Jeśli ktoś z niego nie korzysta to nie widzę sensu instalacji nowszej wersji

Dzięki za odpowiedzi :slight_smile: Zainstalowałem to co proponował aktualizator, okazało się, że comodo “zaktualizował” mi się do starszej wersji 3.11.108364.552… Jeśli 3.11.111344.557 to nie wersja finalna to gratulacje dla vortalu za wprowadzanie użytkowników w błąd =D> o.O

Hej,

Dokładnie. :slight_smile: I została wrzucona do procesu automatycznej aktualizacji, więc pewnie większość użytkowników, już korzysta z tej wersji. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus