Comodo nie przepuszcza VLC

@Sys Rq

Zgadzam się z tym, że powinieneś ten program odinstalować. Tutaj masz instrukcję jak to zrobić http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Internet-Security,Program,Windows,12952.html#komentarz_830962. Ten pakiet bezpieczeństwa sprawia Ci zdecydowanie za dużo problemów (problemów, których tak na prawdę mieć nie powinieneś). Zainstaluj jakiś prostszy w obsłudze.

Wszystko było dobrze no nie wydaje mi się :razz:

  1. Revo usunął sterownik bez zdjęcia filtra, dlatego straciłeś panowanie nad myszą,

  2. Wywalił również łańcuchy comodo z winsock’ a dlatego padł internet :razz:

Ccleaneram owszem wywaliłbyś ale po restarcie a to zasadnicza różnica :razz:

Aha no więc Łukasz skoro używałes revo to powinieneś wiedziexc że revo to inteligentny deinstalator i jak widzi ze cos nie można za jednym zamachem usunąć to wyświetla monit “niektóre pliki zostaną usunięte topiero po restarcie” więc wychodzi na to samo jak z dodaj/usun programy bo też następuje restart a zeby usunąc te pozostałe pliki… to trzeba ju zwtedy użyuc ccleanera. Coś mi się wydaje że nie używałes revo, ale może to tylko złudzenie :wink:

marsellus wallace , opisał Ci to dokładniej…

Używałem Revo :wink: Ale po “inteligentnym usuwaniu” ,rozwaliło mi kompozycje i aero ,i …przerzuciłem się na Your Uninstaller :wink:

ale nie odwlekaj od odpowiedz o aero mówisz cóż klawiatura przyjmie wszystko… Ps dobrze wszyscy wiemy że struktura usuwania progamów dodaj/usun programy a revo uninstaller jest taka sama - A! Przepraszam szlachetnie, deinstalator dodaj/usun jest troszkę mniejn inteligentny, pokazuje to chociażby pozostawianie śmieci które trzeba usuwać programi do kompletnego czyszczenia które usuwają zbędne klucze nie zauważone przez windowsowego deinstalatora i tutaj - odkurzacz ccleaner regcleaner itd i jaqkośsystem siepo nich nie sypie więc nie roizumiemdlaczego jedziesz po revo w takim razie nie używajmy wcale zadnych programów do czyszczenia przeciez usunąć kilka wpisów których nie widzi ślepawy deinstalator windowsto takie niebezpieczne może byc… prawda ? Ach ci producenci programów optymalizacyjnych chcą kompy nam zniszczyć banda decYDEntÓw jednych :wink:

Ja nie jadę po Revo …

Dla nie których - tak :wink:

EOT

Właśnie że nie wyrwane z kontekstu “dla niektórych - tak” tylko trzeba głośno powiedzieć PRACOWNICY COMODO GROUP NIE DOPRACOWALI COMODO ZAPORA TA POWODUJE KONFLIKTY W SYSTEMIE ŻE AŻ STRACH… Mam nadzieje tylko że się na mnie marsellus i Łukasz nie obrazicie, No bo jest tak ze ja naprawdę was szanuję ale wiem też ze czasami potrafie powiedzieć/napisać o jedno słowo za dużo. Jeżeli któremuś was napisałem o jedno sowo za duzo to przepraszam i na serio nie gniewajcie sie bo ja do was pretensji nie mam tylko comodo mnie zdenerwował bo nie mogę już od południa odpalić neta.

:stuck_out_tongue:

Spróbuj:

Odpal cmd jako admin i wklep

netsh winsock reset

enter > restart systemu i zobacz co jest z netem.

Łukasz, zastosowałem się do linka matzu. Uruchomiłem kompa w awaryjnym i przed próbą instalacji comodo wyłączyłem avasta i w końcu udało się zainstalować. Odinstalowałem go tak jak proponowałeś poprzez dodaj/usuń programy i faktycznie wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale w życiu bym się nie spodziewał że deinstalator revo może wykręcać takie numery. Teraz już wiem że to nie comodo jest niedopracowany tylko revo nieostrożny. Na prawdę dziękuję wam ża porady dzięki wam znowu jest NECIK :smiley: :smiley: :smiley: Ps. Temat można zamknąć