Company of heroes - dodatek

Mam problem instaluje gre włączam i tu nagle okienko zaloguj się i bla bla nie ma nigdzie menu głownego i jakaś aktualizacja się chce sciągać klikam anuluk bo chce w singla pograć i dalej to samo nie moge grać.

A gdybyś tak się zalogował i stargał tę aktualizację ?

Myślę, że nie ugryzie ani komp nie wybuchnie :?

Może dopiero potem będziesz miał dostęp do wszystkich opcji ?

Tomir , na forum używamy polskich znaków (ążźć itp.). Wyedytuj swojego posta i popraw co trzeba.

Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało wywaleniem tematu do kosza.

Dobrze spróbuje się dostosować. A aktualizacja mi wywala jak próbuje ją sciągnąć i muli całego kompa nie da się tego jakoś obejść?

  1. To jest (jak się domyślam) Kompania Braci: Na Linii Frontu?

  2. Instalujesz sam dodatek, czy na podstawkę ? (To samodzielny dodatek, nie wymaga podstawki).

  3. Czy patchowałeś podstawkę (tych patchy trochę było) ?

http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?l=c&pt=p

  1. Oryginał czy nie ?

Do samego dodatku nie ma jeszcze żadnego patcha, więc nie wiem, co to za aktualizacja.

1.Tak dodatek

2.Sam dodatek

3.-

4.Orginał

Mam tą samą grę i niestety bez ściągnięcia trzech patchy oraz zarejestrowania się nie pograsz sobie.

1.Jakich patchy?

2.Gdzie się zarejestrować?

  1. Musisz pobrać patche z wersji 2.000 do wersji 2.003 ze strony gram.pl albo bezpośrednio w grze podczas uruchomienia

  2. Jak odpalisz grę, to wyskakuje okienko logowania. Na dole masz przycisk “register”. Tam wpisujesz nazwę użytkownika, hasło, klucz z płyty i kilka mniej ważnych rzeczy. Po rejestracji za każdym razem musisz się logować do gry.

Jeszcze jedno i dam ci spokój bo chce mieć wszystko cacy rejestracja na podstawce czy w dodatku?

Rejestracja występuje tylko w dodatku, ale jeśli masz podstawkę to musisz ją upatchować do wersji 2.003 Wtedy pobiera ci się na dysk cały dodatek, który potem musisz tylko uaktywnić kluczem.

Nie cały. Ja musiałem zainstalować ręcznie dodatek, bo nie było dźwięku u nowych frakcji. Mój kolega miał tak samo.