Company of Heroes-zawieszanie

Witam,

mam nie typowy problem. Posiadam Company of heroes wraz z dodatkiem Na Linii Frontu.Gra działała mi dobrze aż do dziś.Kiedy otwieram menu o nazwie poczekalnia gra mi sie zawiesza.To jest menu gdzie sa wiadomości ,medale,zapisy gry,aktualny tryb gry itp. Dziwne jest to że jak biore np. kontynuacja kampani to normalnie sie włacza.Gra wiesza sie tylko jak wchodzę do poczekalni.Dodam jeszcze że gre instalowalem ponownie juz ze 3 razy i jeszcze ze jak probuje stworzyc nowe konto to tak gdzie podaje sie pytanie do odzyskania hasla jest pusta lista a zawsze tam byly te pytania.Z góry dzieki za pomoc.

mam to samo co Ty i znajomy tez instalowalem 2 razy nie pomoglo nie wiem o co chodzi mam pytanie Maciek1125 czy instalowales nowe mapy?

W dniu 04.07.2008 , o godzinie 15:48 został dopisany post przez lysyboss

pytalem znajomych tych co nie ladowali nowych map dziala im gra bez problemow ja zaladowalem i znajomy tez i nam sie zawiesza moze to regula?

O ile pamiętam to coś tam robilem z mapami ale to miesiąc temu wiec watpie.

A mam jeszcze pytanie do ciebie.Czy u ciebie też nie wyswietla sie lista tajnych pytań przy tworzeniu nowego konta?

mam to samo od wczoraj a myslałem ze to tylko u mnie i przeinstalowywałem gre i nic Lipa dalej to samo :confused:

do dzis nie naprawiłem tego problemu a zainstalowałem na innym systemiue nawet CoH i to samo :confused:

u mnie juz dziala chyba chodzilo o polska wersje gry bo ci co mieli angielska mogli grac normalnie

Rzeczywiście, gra już sie nie zawiesza ale stracilem zapisy gry z kampani przez ponowna instalacje no ale trudno, i tak glownie gram online.

Dzieki że powiedziales mi o tym.