Compaq deskpro nie można wrzucić xp

Cześć mam taki oto problem dzisiaj kolega mi dał starego compaq deskpro (pentium 3 1GHz 512 ram bez dysku i grafiki) Więc do rzeczy. Włożyłem swój stary dysk (samsung 40Gb grafika radeon 9200se) Wkładam 0płytkę z xp ładowanie plików potem kopiowanie (błędy podczas kopiowania plików (zmieniłem napęd na swój) I w tym momencie przestał widzieć dysk sprawdzałem podłączenie ale nic z tego wpiąłem go do kompa z podpisu i również go nie widzi więc szlak go trafił prawdopodobnie. Podpiąłem drugi dysk i tu schody widzi w biosie dysk i napęd. Ustawiając kolejność bootowania jest tylko cd-rom a wcześniej był hdd i cd-rom. Płytka się kręci w napędzie ale w pewnym momencie yskakuje komunikat Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key i jeszcze jakiś no media boot device. Cd-rom i dysk podpięte na oddzielnych taśmach. Zamieniałem miejscami jednak bez skutku. Skończyły mi się pomysły. Help muszę uruchomić ten zabytek

Skoro stary sprzęt pomyślałeś o wymianie baterii CMOS.Trzyma Ci BIOS datę,godzinę,ustawienia ?

Hmm… w sumie to chyba nie:P ale kolejność bootowania jest. Podmienię baterię i dam znać

Dodane 08.02.2011 (Wt) 22:07

I czemu ten dysk tak padł po prostu od tak?