COMPAQ nie działa klawiatura

Witam,

Od kilku dni borykam się z kilkoma problemami na laptopie compaqCQ56 Win7 32.

Pierwszy to nie działająca klawiatura, działa tylko kilka przycisków np t,y. Podłączyłem klawiaturę zewnętrzną i wszystko ok.

Drugi problem to brak możliwości podłączenia do sieci WIFI. Wykrywa sieć ale kiedy wpisuję hasło, przez kilkanaście sekund myśli i ponownie prosi o hasło. Wpisując hasło nieprawdłowe pojawia się komunikat o nieprawidłowym haśle. Połączyłem inne urządzenie z siecią i jest ok, także raczej nie jest to problem z routerem. 

Nie działa także ładowanie baterii, komputer ma niecały rok, także trochę za wcześnie na awarię baterii. 

Zrobiłem reinstalację systemu, ściągnąłem z oficjalnej strony wszystkie sterowniki jakie były możliwe ale niczego to nie zmieniło.

Please o pomoc.

Zalany? Odpalony po przyjściu z mrozu? Jezeli nie, to do serwisu gwarancyjnego jak nic - nie ma co kombinować, za dużo padło na raz.

Laptop nie jest mój, dlatego pewności nie mam czy był zalany. Tak na moje oko śladów zalania nie ma. Na zimno odpalany też raczej nie był, rrozbiorę go jeszcze i zobaczę klawiaturę.

Pozdrawiam

Skoro już rozbierasz, to radziłbym od razu wszystko rozłożyć, zwracając uwagę na przebarwienia po wilgoci i dopiero składać z powrotem - może to wina jakiś connectorów.

Jednocześnie wifi, klawiatura i ładowanie to trochę za dużo jak na zbieg okoliczności.