Compaq presario CQ56-215SW

Witam wszystkich!

Otóż 16.08 w ofercie biedronki ma się pojawić laptop Compaq presario CQ56-215SW.

Będzie on kosztował 1199zł.

320Gb dysk twardy

3 Gb pamiec ram

dwurdzeniowy procesor 2,3Ghz wifi,

Głównie potrzebuje komputer do netu. Jeśli gierki to takie starsze, jednym słowem mówiąc słabe.

Czy warto kupić tego laptopa?

W biedronce nie kupuje się komputerów, bo raz że magazynierzy rzucają towarem, dwa będą kłopoty z serwisowaniem w razie awarii, będziesz musiał na własną rękę wysyłać towar do autoryzowanego serwisu, a jak kupisz w sklepie komputerowym to zanosisz i często już na miejscu masz przyczynę awarii, w biedronce nic a nic ci nie sprawdzą.

Dobra, a nie licząc, że w biedronce. Tylko same parametry?

Na upartego znalazłoby się w tej cenie jakiegoś Acera z lepszą matrycą, grafą i pojemniejszym dyskiem.

No to podaj jakieś konkrety!

Dodane 14.08.2011 (N) 17:57

Zresztą Acera to ja teraz mam.

Dzisiaj byłem świadkiem zakupu tego laptopa w Biedronce…goście głośno zachwalali dobrą cenę i 24 miesiące gwarancji door to door.

Jest już po sezonie,bo byłby to idealny prezent komunijny… :wink:

Po pierwsze gwarancja jest taka sama jak w sklepie. Przychodzisz z paragonem lub fakturą i wysyłają do serwisu hp. W sklepie komputerowym jest tak samo, chyba ze chodzi o naprawe pogwarancyjną.

Po drugie gwarancja w hp/compaq jest door to door, wysyłasz na koszt HP przez kuriera wysłanego z HP.