Compiz-fusion na słabym sprzęcie

Niedawno kupiłem nowy komputer, ale zamierzam zrobić jeszcze użytek z mojego starego… Zamierzam zainstalować na nim Ubuntu 7.10 i Compiz-fusion… i tu pojawia sie problem:/ Ponieważ nie błyszczy on osiągami (czego chcieć od 5-latka): Intel Celeron 2GHz, 256mb ram, nVidia GeForce 4mx 64mb. Ramu zamierzam dodać jeszcze 256mb, więc zainstaluje 1gigabajtowego swap’a. Beryl chodził kumplowi na jeszcze słabszym sprzęcie, czy zatem ruszy mi na tym Compiz-fusion? Z góry dzieki za pomoc :slight_smile:

compiz-fusion ruszyć ruszy ale grafika słaba… specjalnie problemów nie będzie ale czy płynnie to nie wiem…

Jak masz troche więcej kasy zainwestuj w karte graficzną … np. GF fx 5200 drogi nie jest…

Pójść powinno ale czy będzie chodziło płynnie… Po drugie zainstaluj moze Xubuntu… Po mimo ze mam ciut lepszego kompa poradzona mnie zainstalowac Xubuntu… Jest na środowisku XFCE, możesz na niego instalować większości prog. z KDE jak i GNOME :wink: i jest lżejszy jako środowisko :slight_smile:

Co wy gadacie, to jest jeszcze dobry komp, karta jest najlepsza (z tamtych czasów) i 512 ram :o to będzie śmigało :wink: a procek 2 GHz to wcale nie tak mało :slight_smile:

OTy > kosz. Proszę się trzymać tematu.