Condition zero

witam mam problem a mianowicie chodzi mi o gręcounter strike condition zero !!

Poszukaj na http://www.counter-strike.pl

Albo w google wpisz Counter Strike

wpisywanie nic tu nie daje juz szukałem cały dzień i nic z tego :frowning:

Widocznie zle szukales kolego, “skoro nie ma tego w necie, to znaczy ze to cos nie istnieje” :!:

istnieje kolego takie coś bo czytałem na róznych stronkach tylko ze te głupawe strony tego nie zamieściły! !!

kosa jak możesz pomoc to pomóż a nie żle szukałem

Dobra, kiedys pamietam ze takie rozne wodotryski (lub linki do nich) byly w katalogu glownym gry. Może tez są jakies opcje internetowe podzczas gry(w menu)?

no o to chodzi że ja nie chce przez gre szuakc

tylko gdzieś znależć gotowce w necie

zdaje się, że kos@ proponuje ci użycie opcji UPDATE w grze!! dasz sobie UPDATE i gra uruchomi przeglądarkę w poszukiwaniu uaktualnień!!

Czyzbys mial girke z…

…podejrzanej lkoalizacji :?:

Jesli tak to nic tu nie znajdziesz, gra ma wbudowany update, a skoro boisz sie go uzyc bo masz pirata to nie moj problem :stuck_out_tongue:

raczej nic by mu nie groziło!! ewentualne update`y się tylko nie zainstalują !!

nie o to chodzi mam za wolnego nata a gra potrzebuje przynajmniej 65KB !!

proszę oto co znalazłem na googlach wpisując counter strike condition zero… takich stron znalazło kilatysięcy!! :roll:

aa co to ma dorzeczy że kilkatysiecy!!?? jak na tych głupawych stronach za przeproszeniem gó*** jest!!

no teraz bartusiu to mnie rozłożyłeś na łopatki!! podałem ci linka do strony na której są

zatem chłopie 1000 razy się zastanów o co ci biega i dopiero załóż temat!! a czarodziejami nie jesteśmy żeby ci na życzenie dodatki wyczarować skoro twierdzisz, że

:twisted: :?

sorki chłopaki ale wy tu mylicie rodzaj gry !!

zatem skoro przeszukałeś net i niczego nie znalazłeś to my także niczego nie znajdziemy!! to co znalazłem po wpisaniu

zamieściłem wcześniej; więc jeśli nie ma tam tego to raczej nie istnieje to wogóle!! :roll:

Skro tak, to o co chodzi?

wejdż na tą stronę,jest tam sporo dodatków do condition zero

http://www.sandwiregames.com/