Conexant pebble brak dzwięku XP 64 editon

hejka…

mam taki nie typowy problem, zainstalowałem sobie na drugiej partycji dysku windowsa XP x64 wszystko chodzi dobrze znalazłem prawie wszystkie sterowniki tylko nie moge znależć sterowników do karty dzwiękowej conexant pebble cx 20583… goglowałem już 3 wieczory za tymi sterownikami ogólnie z różnych stron sciągnąłem ok 2 giga sterowników które są podobno pod xp 64 ale jakakolwiek próba instalacji kończy się komunikatem że nie odnaleziono urządzenia dla którego są to sterowniki lub 3 razy udało mi się dojść do moentu kiedy instalator odnalazł urządzenie lecz po chwili wyskakuje komunikat że instalacja zakończona ale steorwnik niepowodzenie, próbowałem już nawet przez menadzera urządzeń wymusić instalacje z mijsca które ja wskazałem ale kończy się to tym ze nie odnaleziono urządzenia ale jak patrze w dodaj/usuń programy to jest tam wpis ze sterownik zainstalowany ale dzwięku NIE MA.

co z tym fantem zrobić ??

ktoś pomoże ??

z góry dzieki za jakąkolwiek pomoc bo już mi ręce opadają :cry:

conexant pebble cx 20583 występuje w Laptopach szukałeś na stronie producenta ?

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 41414#N587

Pamiętaj że np: HP niewspiera XP x64

wiem bo todo laptopa jest potrzebne, znalazłem właśnie sterowniki na stronie hp,dell,lenvo,packard bell,i iakieś toshiby ale zadne nie dały rady… co do producentalaptopa to toshiba nie wspiera juz w ogóle xp i nie ma sterowników do xp a tymbardziej do xp 64, co do firmy conexant to na jej stronie nie ma wcale mozliwości pobierania odsyłają do producenta laptopa takie błędne koło

Szukałeś na tej stronce ,popatrz na panel z boku Related Drivers Tags

site:www.x64bitdownload.com conexant

pobrałem z tej strony prawie wszystko co dotyczyło conexant-a i jak narazie bez skutku ciągle instalator nie wykrywa żadnego sprzętu dla którego są sterowniki… ręce opadają