Config

Witam, poszukuje (może mi ktoś zrobic :mrgreen: ) Config do programu: Samurize

Oto taki jak mi się podoba: http://img402.imageshack.us/my.php?imag … 007ec6.jpg

Tylko że właśniniel ciągle pisze jak zrobić wlasny, a nie chce wyslac swojego :cry:

Jeśli ktoś posiada podobny (najlepiej taki sam) config to proszę o wysłanie :slight_smile: Z góy thx…

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja zmień i popraw.JNJN

Pierw trzeba samemu spróbować zrobić swój własny config, a nie po 10 minutach po tym jak wysłałem Ci linka do tutoriala pisać “nie wychodzi mi ten config, wyślij mi swój”. Na łatwiznę każdy potrafi pójść, jesteś 3 osobą na forum która po 5-10 minutach pracy z programem już się zniechęca. Mój config jest prosty co już ci pisałem więc osobie, która ma pierwszy raz do czynienia z programem Samurize zrobienie takiego config’a zajmie około kilkunastu minut, później 10 minut na dopieszczenie wyglądu. TUTAJ masz tutorial, wszystko jasno opisane krok po kroku (do tego przykładowe screeny). Nie wysyłam Ci mojego config’a bo i tak nie będzie od razu działał u Ciebie na kompie, a jego zmiana może okazać się bardziej trudna w zrozumieniu niż stworzenie własnego od nowa. Masz inne rozmiary partycji, do tego pewnie inne karty sieciowe więc niektóre rzeczy i tak musisz poustawiać sam - jak widzisz i tak będziesz musiał zajrzeć do tego tutorial’a. Jeśli mając instrukcję tworzenia config’a krok po kroku nie potrafisz zrobić własnego paska pojemności dysku (nawet takiego najzwyklejszego - surowego jak w tutorialu), to nie uda Ci się przerobić czyjegoś schematu. Nawet jak się uda, to nie będziesz miał pewności, że wszystko działa poprawnie.

Gotowe schematy (bardziej skomplikowane) znajdziesz TUTAJ i TUTAJ. Jednak nie licz na cuda, w nich też musisz ustawić na nowo niektóre parametry i urządzenia źródłowe, a w większości przypadków dogrywać jeszcze dodatkowe wtyczki.