Connectify nie działa

proszę o pomoc zainstalowałem program connectify i nie działa mi nie wiem co jest zle po zainstalowaniu pojawia się okienko

hotspot name :connectify-me

password-wpisałem dobreprogramy1

internet to share -no internet sharing(wybrałem opcje) a jest jeszcze nazwa mojego operatora ale gdy klikam wyskakuje na czerwono pro only feature podobnie jak przy wybraniu Automatic.

Advanced Settings -share over -no device selected (nie ma nic do wyboru gdy chcę wybrać)

Sharing mode-tuatj też nic nie ma do wyboru

gdy klikam start hotspot wyskakuje komunikat colud not stop/start Hotspot because of invalid settings No Device Selected

OT - kosz.

popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

trzeba wykupić pełną wersje ? kurcze przecież jest napisane,że podstawowe funkcje darmowe :expressionless: to ja nie wiem jakie funkcje darmowe skoro po zainstalowaniu nie mogę używac programu :confused: a czy jest na dobrychprogramach jakiś podobny darmowy program ?

Cześć

Alternetywa dla Connectify

Dzięki ale te nie działa ten program wirtual router wifi , na drugim komputerze jest widoczne stworzone połączenie ale z wirtualnego wifi nie da się udostępnić ,szukałem informacji i zrobiłem reset karty sieciowej udostępniłem jako administrator i nie pomaga :confused: chciałem pobrać drugi program z linku to jest blokowany jako wirus :confused:

Cześć

Napisz co chcesz osiągnąć. Może ktoś będzie w stanie ci pomóć.

chcę udostepnić internet z laptopa do drugiego laptopa dla brata mam play na karte wiem ,że najlepszy router do tego ale na razie składam kase na router

Jaki masz system operacyjny?

Jeśli masz 7 to zainteresuj się mHotspot

Pobrałem mHotspot i nie działa wyskakuje komunikat o niegotowości ,próbowałem ponownie pobrać zmieniać ustawienia i nadal nic :frowning:

Cześć

Jeżeli masz system Windows 7 sprawdź:

http://www.techylabs.com/setting-up-a-v … ows-7.html