Console Pc bez stacji dysków co robic~?

Witam zakupiłem nowy komputer Gaming Console Pc Rog GR 8 i zauważyłem że nie ma stacji  dysków  więc będę musiał kupować gry na Steam gdzie kosztują 2 x drożej i  czy da się kupić np. wiedźmina 3 na płycie zgrac go na pendrive i dać jako oryginał na swojego pc??? Proszę o pomoc ~ !!

Kup sobie stacje za 30 zł i po problemie.

Kopiowanie plików gry mija się z celem, skoro i tak musisz ją aktywować na Steam używając klucza - więc wtedy możesz i pobrać ze Steam, bez sensu to kopiować. Oczywiście możesz taniej kupić wersję pudełkową i aktywować na Steam używając klucza z pudełka, ale np. taki Wiedźmin 3 chyba jest na Uplay i tu nie wiem, czy uda ci się tak łatwo skopiować dane z płyty a jeśli się uda to instalator może wołać o płytę w napędzie.

Zewnętrzny napęd DVD na USB?

@Paranienormalny gog.com, nie uplay. I oby się od uplaya trzymali z daleka, bo to dziadostwo od ubijsoftu jest :stuck_out_tongue:

 

Możesz kupować wersje pudełkowe i aktywować na steamie. Możesz w miarę tanio kupić zewnętrzy napęd na USB. Najtaniej jest po prostu kupować klucze w sieci. Co do zgrywania gier na pendrive, zapomnij, DRMy skutecznie ci w tym będą życie utrudniać.