Control Center 4 - jak dodać drukarkę

witam, Mam problem z ControlCenter 4. Chcę dodać kolejną drukarkę (o nazwie Brother MFC-J6920DW) do tej aplikacji, ale mimo wielu prób nie potrafię tego dokonać. To dziwne, ponieważ mogę używać tej drukarki, czyli skanować i drukować, a nawet jest to drukarka ustawiona jako domyślna drukarka, co widać na jednym z moich załączonych zdjęć, ale nie mogę dodać tej drukarki do ControlCenter4. Zresetowałem drukarkę itp., Ale nadal nie działa. W Internecie znalazłem na to sugerowane rozwiązanie, chodzi o to, że konieczna jest instalacja pełnego sterownika i pakietu oprogramowania (Full Driver & Software Package.). Ale niestety kiedy to robię pojawia się błąd, który przedstawiłem na jednym moich załączonych screenów . Czy są jakieś propozycje odnośnie tego, w jaki sposób mogę dodać nową drukarkę do Control Center 4 i rozwiązać ten problem? Dlaczego w ogóle pojawia się ten komunikat o błędzie poczas instalacji ?

Może to błąd pamiętający czasy XP, że działał tylko backup systemu lub reinstalacja (nie pamiętam czy pomagało cofanie z punktów przywracania systemu lub czy u tych osób zachował się jakiś wystarczająco stary).

Zasadniczo musisz:
Wywalić wszystkie drukarki j69200dw usunąć, wszystkie sterowniki do niej (zarzadzanie drukowaniem) i wtedy odpalić instalator. Drukarkę podpinać dopiero wtedy, gdy o to prosi.